Gildie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

FilipSid-Archer,
Głosując miałem na myśli użyteczność dla mnie jako gracza. Na 1 miejscu Paladyn , po prostu kocham walkę miecz + magia + ewentualnie kusza/łuk. Jako drugi byłby mag , w końcu magia to taka potęga że mucha nie siada. Ostatni to Łowca Smoków. Są potężni ale magia Paladyna ustawiła go dla mnie przed Łowcą. Jeżeli chodzi jaką gildie najbardziej lubię a nie najchętniej gram przez korzyści to Magowie a potem Łowcy Smoków. Na końcu paladyni , jednakowoż wszystkimi lubię grać. Z "niegrywalnych" gildi najbardziej lubię bandytów z obozu Thorusa. Takie wyrzutki jak ja.
krzycholol,
dla mnie piraci fajnie u nich jest można zobaczyć grega trochę nakupować i powalczyć(chodzi mi o to co jest u nich)u nich jest
^ZORG,
No właśnie...coś Ci nie wyszła ta ankieta . Ale ja zagłosuje na paladynów - odmiennie - za pancerz i oddanie innosowi.
DekardKein,
Najfajniej gra się Magami Ognia. Choć widzę że w ankiecie ich nie ma. A powinni bo skoro jest rozgraniczenie między innymi powiązanymi profesjami to i tu powinno być

Edit: a zapomniałem:) Piraci, Krąg i bandyci są gildiami do których dołączenia zmusza nas fabuła to też grać nimi musimy czy też chcemy czy nie.
Tyrael,
Gdybym miał wybrać dwie Gildie to wybrałbym Najemników i Łowców ..
ale jednak wolę Łowców,
oni robią coś konkretnego... Zabijają Smoki
GfiXtato,
Nie grałem trzema z wymienionych frakcji, ale najlepiej wg. mnie najemnicy. Tak samo jak post up : Robisz co chcesz, wkurzasz strażników i farmerów, otrzymujesz zaplate za to ( W mojej wersji gothica jest taki bug, że jak Onar daje ci wypłate to pisze "dano" I daje mu sie kase, a nie on tobie )
ale i tak jest fajnie. Wlasne dla tego lubiłem zostawać w 1/2 rozdziale dlugo na farmie.
Magiem strażnikiem i paladynem też jest fajnie... Szczególnie gdy czitowałem, wcielałem się w Hagena i zabijałem losowo paladynów i mieszkańców, przedzierając sie do Andre. Bawiłem sie, ze andre jest opętany beliarem i innych też wciągnął.
Tamc.,
Definitywnie Najemnicy.

Zwykly obdartus, z dlugim lukiem na plecach i ukochanym mieczem w rece ;> Brudna robota, zero szacunku ze strony wladz, chec na panienki ii... no wlasnie, to tworzy klimacik.

Taki sobie Najemnik, a jak ciekawe ma zycie.
Darnith,
Ja tam najbardziej lubię magów. Gothic II jak i Noc Kruka właśnie nim najpierw przechodziłem. No, ale jak zagrałem łowcą smoków to w sumie nie pogardzę...
Gość_Boka*,
hmm trudna decyzja
mi grało się tak samo fajnie magiem jak i Łowcą smoków
SA paladyni odpadają takie to są głupki i podlizują się Hagenowi i Garondowi:)
Kiyuku,
Marcineczek zapomniałeś o magach ognia
marcineczek22,

Użytkownik aMorek dnia wto, 27 lis 2007 - 15:35 napisał

Najczęściej grałem Magami Ognia (aż 2 razy xD), nie wiem dlaczego. Ot, magia w Gothic'u stoi na wysokim poziomie Ponadto, nie ma jak puszczenie słodkiego Deszczu Ognia na słodkich Orków

[post="94890"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Rzeczywiście orkowie są bardzo słododcy
Dabu,
Najczęściej grałem Magami Ognia (aż 2 razy xD), nie wiem dlaczego. Ot, magia w Gothic'u stoi na wysokim poziomie Ponadto, nie ma jak puszczenie słodkiego Deszczu Ognia na słodkich Orków
Xardasss,
zdecydowanie łowcy
"mili" ludzie i super atmosfera:D
Ammon,
Ja zdecydowanie lubię paladynów choć w trzeciej części pomagam orkom
Darnok Smith,
Długo się wahałem pomiędzy Łowcą Smoków, a Nowicjuszem. Obie klasy mają ciekawe zadania, ale jednak łowcy noszą ładniejsze pancerze.
Soldier,
Głosuje na łowcę smoków oczywiście.
Redhorn Steelaxe,
Łowca smoków, mentalność tej gildii jest wprost cudowna, mają najfajniejsze zbroje i najfajniej reagują na nich npc (zwłaszcza paladyni i magowie).
marcineczek22,
Przedtem było ale sie czepialiście więc jest nowa sonda. Jak coś jest teraz źle to piszcie na PW

[Dodano po chwili]

Przepraszam za dwa razy "najemnik" ale nie umiem edytować sondy
Wczytywanie...