Łuki czy kusze? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Karlos*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik aMorek dnia środa, 14 listopada 2007, 13:04 napisał

I tu się mylisz Spójrzmy na najlepszy interes, kiedy inwestujemy w zręczność: Rapier Miodzio, obrażenia 100, a wymagana ZR tylko 50 (!). Właściwie ja inwestowałem na początku tylko w Zręczność, żeby dobić do 50 i założyć do cudo. Później tylko udoskonalenie umiejętności jednoręcznych broni, trochę kradzieży i na końcu mana/siła (w zależności od profesji) Opłacalne



Tyle samo obrazen zadasz dobijajac do 50 sily i biorac miecz z 60 obrazen. Finalnie efekt ten sam a nie zabija imersji z pójściem po sznurku i biciem po dupie trolli 20 minut. Gdyby Rapier byl do kupienia albo chociaz z gildii zlodziej to bym sie moze przekonał.
Gość_Arek*,
ponieważ kusze walą mocniej więc potrzeba mniej amunicji by zabić wroga to wole kusze (wartość oszczędności może wynosić 1/3 tego ile potrzebujemy amunicji) ,a wiem ,że w gothic 2 jest mnustwo rzeczy do kupienia (w przeciwieństwie do gothic 1)
Mortton,
kusza rulez
Gość_fangothica123*,
Wolę walkę w zwarciu, ale na dystans biorę łuk. Szybciej się strzela, jest bardziej poręczny. Kuszę miałem raz, i byl to ostatni raz, bo ustrzeliłem nią kilka goblinów ale reszta dotarła i wszystkie zaczęły mnie tak ciachać, że wogóle nie mogłem tej kuszy schować. Łuk bym schował, ale kuszę nie. i od tej pory zdecydoanie łuki.
Ravenica Darial,
Kusze są dobre przed walką- zdejmujesz jednego przeciwnika wyciągasz miecz i idziesz . Łuki są bronią podstawową i nie można ją traktować jak uzupełnienie zdolności jak np. kusza. Ja częściej gram wojem więc lubię kusze.
sebix,
Na początku biegam z łukiem jednak jak tylko dostanę kuszę to już z niej nie rezygnuje. Kuszę są lepsze ze względu na celność i siłę. Chociaż łuki też mają swój urok szczególnie z tego powodu, że są szybkie i również celne.
Vardamir,
to jeden z powodów zaczynania w starym obozie, tu ucze się kuszy, a w nowym dwuręcznego miecza, i tak idę przez grę ;] kusza z długim mieczem, to coś dla mnie ;]
Fodro,
Łuki fajna sprawa. Jest ich większy wybór. więc zawsze jak mamy trochę więcej zręczności możemy mieć co chwila lepszy łuk. Po za tym tak jak tu piszą jest szybciej strzelna od kuszy. A niektóre łuki wyglądają imponująco. Jestem za łukami
Lothar,
Oczywiście że łuki szybciej strzelają ,a kusze to tylko ....(hii) głos na łuk
Gość_Piccaro*,
Niech mnie ktos wyprowadzi z bledu, jesli sie myle.

1) W Gothic II NK zrecznosc daje bonus obrazen do broni dystansowej, tak luku jak i kuszy. Sila daje bonus obrazen do broni wrecz.

2) Jezeli wladujesz 150 sily po to by nosic najlepsza kusze (pomijam magiczna), to niewiele pozostanie na zrecznosc, a szczawiow krolewskich az tyle w grze nie ma. Tym samym ktos majac luk wymagajacy 110 zr i zadajacy obrazenia 110, bedzie strzelal nim parekrotnie silniej niz kusznik z najlepszej kuszy w grze.

3) Sry, ze sie tak rozpisuje, ale lubie uzasadniac swoje zdanie

4) Luki rox
DekardKein,
ech.... a ja wolę magie;) ale wracając do ankiety oczywiście że kusze:)
Piothr'ek,
Kusze są lepsze, a łuki szybsze i tyle. Osobiście wole łuki. Kuszy nigdy w gothicu nie nosze
^ZORG,
Ja postawiłem na kuszę. Łuki wygrywają?! Jak to możliwe?
Tamc.,
Zagłosowałem na łuki.
Finrod,
Auuua... Nie sądziłem, że łuki mogą miec aż taki procent zwolenników.
Ja bez wahania wybieram kusze, bo w G2 są po prostu lepsze.
Gresh,
No oczywiście że kusza. Jak przywali komuś to...
Theoden,
Gdy ma się już wprawę do kuszy to Bezi ładuje ją o wiele szybciej. W dodatku zadaje wiecej obrażen i są większe szanse na trafienie.
Sosna,
Kusze lepsze, walą mocniejsze hity, co z tego, że wolniejsze
diego13,
Ja jestem na początku gry za łukiem ale jestem miłośnimiem broni w zwarciu....




Łuki są szybsze..........
Pyjak,
Kusze 8
Łuki 7
A co do avka podoba mi się ten ale w gothiku wolę mieć kusze na plecach ;]
Wczytywanie...