Strategi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Saimar,
Wszystko zależy od tego jakiego rodzaju strategie lubisz. Postaram się zawrzeć tutaj najciekawsze wg mnie tytuły od początku 2006 roku, ale jestem typem człowieka, dla którego nie ma lepszych strategii jak Starcraft, settlers 2, Transport Tycoon, Jagged Alliance 2, Red Alert 1+2

Zatem zaczynamy:
Medeival 2: Total War
Data premiery:
Świat: 10 listopada 2006
Polska: 01 grudnia 2006
Zobacz temat w dziale gier wp.pl
+ dodatek:
Medieval 2: Total War - Królestwa
Data premiery:
Świat: 28 sierpnia 2007
Polska: 7 września 2007
Zobacz temat w dziale gier wp.pl

SimCity Societies
Data premiery:
Świat: 13 listopada 2007
Polska: 17 listopada 2007
Zobacz temat w dziale gier wp.pl

Empire Earth III
Data premiery:
Świat: 16 listopada 2007
Polska: 5 grudnia 2007
Zobacz temat w dziale gier wp.pl

I wciągające jak się lubiło Settlers 2:
The Settlers II: 10th Anniversary
Data Premiery:
Świat: 07 września 2006
Polska: 27 października 2006
Zobacz temat na gry-online.pl

Jeżeli interesuje cię też końcówka 2005 to poleciłbym:
Age of Empires III
Data premiery:
Świat: 18 października 2005
Polska: 1 grudnia 2005
Zobacz temat w dziale gier wp.pl

Odradzałbym:
Star Wars Empire at War Forces of Corruption
data premiery:
Świat: 24 października 2006
Polska: 17 listopada 2006
Zobacz temat na gry-online.pl

Rise of Nations: Rise of Legends
Data premiery:
Świat: 09 maja 2006
Polska: 14 lipca 2006
Zobacz temat na gry-online.pl

The Guild 2
Data Premiery:
Świat: 15 września 2006
Polska: 08 lutego 2007
Zobacz temat na gry-onlie.pl
Nie wiem jak jest z dodatkiem do tego.
Cielson,
O Company of Heroes zapomnieliście, właśnie wyszła następna część - Opposite fronts, polecam.
W przybliżeniu gra się mniej więcej jak w Warhammer40k, czyli zdobywa flagi, ale w CoH tłem jest
(a właściwie pierwszym planem) World War 2. Polecam!!!
(eternal) Dylanjuh,
Seria Earth 21xx. Podobny klimat, ciekawa fabuła, wiele fajnych pomysłów. Co do Kane's wrath to chyba wiosna 2008; marzec czy cóś
Dabu,

Cytat

A wiecie może co to za dodatek wyszedł? Coś takiego mi się o uszy musnęło...

Wychodzi podobno "Gniew Kane'a", ale na to trzeba jeszcze poczekać do wiosny
Dabu,
Ups, podwójny post Łaskawie proszę o wyrzucenie tego xD
Hyrol,
oooooooooo tak. Tiberium Wars to ja polecam szczególnie chyba ze względu na grafikę. A wiecie może co to za dodatek wyszedł? Coś takiego mi się o uszy musnęło...
Dabu,

Użytkownik "www.merlin.pl" napisał

Jest rok 2047. Atmosferę spokojnej nocy zakłóca potężna eksplozja atomowa, zwiastująca początek Trzeciej Wojny o Tiberium, a jednocześnie wyczekiwany od dawna powrót nowatorskiej serii gier strategicznych czasu rzeczywistego. Command & Conquer 3 Tiberium Wars zabiera Cię w przyszłość, ponownie przenosząc do świata, w którym niegdyś rozpoczęła się ta historia.
Tiberium, trująca substancja skaziła większość powierzchni Ziemi. Cieszący się wątpliwą sławą Kane powraca, by poprowadzić Bractwo Nod w zmasowanym ataku na Globalną Inicjatywę Obronną i nieliczne, nadające się do zamieszkania obszary. Tylko Ty możesz go powstrzymać!
Za sprawą grafiki następnej generacji, pełnej przygód fabuły i prawdziwie innowacyjnych funkcji (m.in. możliwości oglądania bitew online innych graczy), najnowsza odsłona Command & Conquer ponownie zrewolucjonizuje gatunek gier czasu rzeczywistego.
Witaj z powrotem, dowódco!

Najważniejsze cechy
Szybka, nieprzerwana i emocjonująca - Dynamiczna, płynna rozgrywka - znak rozpoznawczy serii C&C - jest jeszcze lepsza niż kiedykolwiek wcześniej. Potężny arsenał śmiercionośnych broni oddano do Twojej dyspozycji w intuicyjny sposób.
Ponad 35 misji dla jednego gracza - W ogromnym teatrze działań wojennych znaczenie ma każda Twoja decyzja. Będziesz świadkiem pełnej zwrotów akcji, spójnej historii opowiadanej z perspektywy wszystkich trzech frakcji.
Nowa dyscyplina sportowa - Potraktuj strategię czasu rzeczywistego jak sport! Oglądaj, transmituj i rywalizuj. Fascynujące bitwy online wzbogacono innowacyjnymi opcjami, w tym m.in. interaktywnym trybem widza, możliwością komunikacji głosowej, komentarzami graczy.
Fabuła, jakiej jeszcze nie widziałeś - W trakcie przedstawiających kolejne wydarzenia fragmentów filmowych high-definition zobaczysz aktorów znanych z filmów Gwiezdne Wojny, Żołnierze Kosmosu, Battlestar Galactica i seriali Zagubieni oraz House. A niesamowity Joe Kucan ponownie wciela się w rolę Kane'a!
Zaawansowana sztuczna inteligencja - Zawarty w grze system sztucznej inteligencji umiejętnie dostosowuje się do Twojego stylu gry. Stosuj taktykę wojny błyskawicznej, ataku zmasowanego lub inną.
Nowe możliwości ofensywne - Nieustannie zaskakuj wroga. Buduj latające pancerniki, kontroluj siejące zniszczenie burze jonowe i łącz rozmaite jednostki w potężne, niedostępne wcześniej superjednostki.
Świat gry tętni życiem - Podziwiaj odbijające się promienie słoneczne i krzycz z wrażenia widząc zagładę jednostek wroga i destrukcję jego infrastruktury. Świat gry zmienia się nie do poznania, gdy na polach bitewnych pojawiają się smugi dymu, płomienie, mgła, efektowne eksplozje i niesamowite efekty pogodowe.
Intuicyjny i rozbudowany interfejs obsługi - Zarządzaj produkcją i operacjami w bazie, nie odrywając uwagi od rozwoju sytuacji na froncie.


Myślę, że to pomoże A jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, to po prostu wpisz w Google Gorąco polecam!
Kafi,

Użytkownik Xingu dnia sob, 10 lis 2007 - 22:07 napisał

2006 rok, duże wymagania? Chcesz przetestować na ile Ci komp pociągnie czy sobie pograć? Często stare gry są dużo grywalniejsze i ciekawsze od tych nowych... Ja bym Ci polecił z tych starszych
Rise of Nations czy Empire Eartch 1/2
Knights and Marchens
Cossacks

2006 rok?
hmm...
Heroes V
Settler II dziesięciolecia
Anno 1701 lub starsze
Age of Empires III

[post="92370"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Chce sobie pograć
A i Heroes V już mam.....

Dobra może coś głębiej o Command & Conquer 3: Tiberium Wars
Xingu,
2006 rok, duże wymagania? Chcesz przetestować na ile Ci komp pociągnie czy sobie pograć? Często stare gry są dużo grywalniejsze i ciekawsze od tych nowych... Ja bym Ci polecił z tych starszych
Rise of Nations czy Empire Eartch 1/2
Knights and Marchens
Cossacks

2006 rok?
hmm...
Heroes V
Settler II dziesięciolecia
Anno 1701 lub starsze
Age of Empires III
Cielson,
ja polecam civilization 4: beyond the sword. Jedynym minusem jest czas, którego potrzeba, żeby w nią grac. Buduj, niszcz, depcz, rozwijaj, planuj, odkrywaj, kop dołki, wbijaj nóż w plecy, handluj, ucz się na własnych błędach ;]

Pozdro!
Dabu,
Może by zmienić nazwę na "Strategie"...?

W owe gry gram bardzo mało, jednak polecę moje dwa ulubione (i właściwie jedyne które mi się podobają) tytuły z tego gatunku: Command & Conquer 3: Tiberium Wars i Heroes of Might and Magic V
Kafi,
Stworzyłem ten temat ponieważ chciałbym sobie zagrać w jakąś gierkę strategiczną. Chciałbym spytać w tym związku jaką polecacie i dlaczego. A i ma być przynajmniej z 2006 roku z dość dużymi wymaganiami. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję....
Wczytywanie...