Jaktyl - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

diego19,
Ja mam z 20gb na E i ze 20 na D tylko na C z 5. Ale Archol pomogłeś mi

[Dodano po chwili]

Hej Archol ja to mam rozbite nie mam w folderach tylko wszystkie pliki razem
Raphagorn,
Ja też nie mogłem wcisnąć "Ok". Co się okazało? Że mam za mało miejsca na tym dysku
Archol,
Ściągnij gothic startera stąd, mnie ta wersja działała. Będziesz tam miał 2 foldery, "_work" i "System". Kopiujesz ich zawartość i wklejasz do folderów o identycznej nazwie w miejscu, gdzie masz zainstalowanego gothica. Gothic startera otwierasz poprzez plik "GothicStarter_mod.exe". W nowo otwartym oknie będziesz miał ikonkę podstawowego Gothica oraz listę zainstalowanych modów.

Mam nadzieję, że nic nie pomyliłem.
diego19,
No i jest inny problem, gdy chce zainstalować playerkita do gothica 2 (wersja 2.8) to nie mogę wybrać folderu gdzie mam go zainstalować (tak samo jest z playerkitem do gothica 1), gdy już jestem na liście dysk E\program files\joowod\gothic II to tutaj nie moge nacisnąć ok aby dalej popchnąć instalacje. Co mam zrobić???
Archol,
Staary, wiesz co to google? Przecież tego jest całe mnóstwo. Poszukaj trochę, nikt Cię ze wszystkim nie wyręczy.
diego19,
A podałbyś link do pobrania player kita?
Archol,
Musisz także pobrać Player Kit 1.08k i otwierać mody poprzez ten programik.
diego19,
Witam zakładam temat o modzie g2 w tematach o g1 ponieważ nie chce tam robić nieporządku Ściągnąłem sobie ostatnio mod do gothica 2 Jaktyl, mod prezentował się na screenach ładnie i efektownie.
Ale nie mogę go odpalić mam instalator, zainstalowałem go bo tak przynajmniej pisało ale nie wiem gdzie on jest i nie wiem jak go odpalić pomocy...
Wczytywanie...