Problem z AR0300 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ornikiel,
Wątpię by to coś dało. Przy instalce też musiała się zwalić ta lokacja. Płyta w bg siedzi tylko po to przy pełnej, żeby była.
Ornikiel,
Jeśli już posiadasz oryginał to nic złego się nie stanie jak ściągniesz sobie płytkę z netu. Ale chyba lepiej kupić, wydanie fajne i wszystko na jednej płytce,
Dean,
No właśnie nie chcę kupować ponownie gry, a z netu to bym chciał ściągnąć tylko ten plik uszkodzony , jednym słowem liczyłem na pomoc że ktoś wrzuci na jakiś server ten plik
Dabu,
Jak miałeś oryginał, to ściągnij sobie z netu
Tokar,

Cytat

Mam poważny problem bowiem zarysała mi się płytka i teraz nie wczytuje mi AR0300 czyli Doków i bez tego obszaru nie można kontynuować gry . Proszę o pomoc


Skoro sam doszedłeś do tego, że problem leży w zarysowanej płytce, to nie pozostaje Ci nic innego jak ponownie zakupić grę. Wydatek ledwie 25 zł., a wszystko masz na jednej płytce DVD + parę ciekawych modów, poradniki i inne duperele Więc to nie jest taki straszny problem, a to jest najprostszy sposób.
Dean,
Witam



Mam poważny problem bowiem zarysała mi się płytka i teraz nie wczytuje mi AR0300 czyli Doków i bez tego obszaru nie można kontynuować gry . Proszę o pomoc
Wczytywanie...