Jaskinia z wilkolakiem ;D - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

LIRAEL,
hehe ale trochę rzeźnia , że sprzedaje sprzęt "przeciwko sobie"^^
Gość_Forgotten*,
Taa... ciekawe... Chyba się jakoś na Al zaczynał
LIRAEL,
Spokojnie da się ukończyć to zadanie nawet jak się chłopaków troche zmasakruje a wilkołakiem jest...hmm no kto to może być...
Xingu,
Z tego co pamiętam było powiedziane że najlepiej uleczyć jak nie to zabić, jak się ich zabije to zostawiają pierścień można zabrać ze zwłok. Tyle że chyba mniej doświadczenia wtedy jest. Ale zadanie da się wykonać
Kaskader,
możliwe... ja nie wykonywałem tej misji i przeszedłem dalej... tak...
Lionel,
Jeżeli go zabiłeś to trudno. To nie jest główne zadanie, więc nie zablokuje ci to całej kampanii. Wszystko zależne jest o wartość perswazji.
Kaskader,
no to raczej zle bo masz ich uleczyc i wziac od nich pierscienie ktore dasz neurikowi... tak mi sie zdaje ale niech sie inny wypowiedza
Philip Selinel,
No znalazłem Brana ale nie chciał ze mną gadać i go zabiłem...nie wiem czy to dobrze
Lionel,
jeden w swoim rodzinnym domu w Porcie Llast,

drugi w Południowym Trakcie w jaskini.
Philip Selinel,
A gdzię jest pozostałych 2 ?? bo jednego spotkałem po drodze i uleczylem
Kaskader,
aha ok dzieki
Lionel,
Wilkołak ukaże się tam, w tedy gdy uleczysz lub pokonasz chłopaków zamienionych w wilkołaki. (było ich 3)
Kaskader,
Mam pytanie odnośnie wilkolaka ktory wg solucji na tejze stronie mial by sie znajdowac w jaskini na poludniowy wschod od gospody pod zielonym gryfem... ale pokonalem tylko wilki ktore tam byly a wilkolaka nie ma ;/
Wczytywanie...