Xboxowe zapowiedzi Bethesdy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Dan.*,
No nie wiem... Jakoś bardziej by mi to pasowało do zwiastuna Painkillera aniżeli Doom. Niestety, Doom z 2016 nie przypadł mi do gustu przez co Eternal sobie całkowicie odpuściłem, a ten trailer to już wogóle pokazał mi że nie warto się interesować kolejną częścią. Wolę wracać do klasyków w pikselozie...
Kacpero,

xboxowe zapowiedzi bethesdy

Podczas wielkich festiwalów gier nie może zabraknąć najważniejszych graczy. To dla nich świetna okazja, żeby nakręcić widownie z myślą o swoich najważniejszych produkcjach, zarówno tych, które wpadną nam w ręce już niedługo, jak i tych, od których jeszcze trochę nas dzieli. Bethesda świetnie skorzystała z okazji tworzonej przez Xbox Summer Game Fest by pokazać nowości na temat ich nadchodzących produkcji.

Na początek nowy, wydłużony zwiastun "Indiana Jones and the Great Circle", która to gra ma się ukazać jeszcze w tym roku. W ramach trailera możemy zobaczyć rozmaite sceny poświęcone produkcji, jednak największa część jest poświęcona fragmentowi fabuły, który ma się rozgrywać w Himalajach. Podczas poszukiwań ważnego do rozwiązania zagadki kamienia Indy i jego towarzyszka wpadają na nazistów, co jest doskonałą okazją na sprezentowanie kilku niezłych scen akcji, ciętych ripost i typowego dla najsłynniejszego archeologa świata humoru. Specjaliści zwracają uwagę na animacje, w szczególności, twarzy postaci, a także wcielającego się głosowo w Doktora Jonesa Troya Bakera.

Drugą jakże ważną pozycją jest nowa odsłona DOOMa, o podtytule "The Dark Ages". Tutaj nie było aż tyle zamieszania z racji wcześniejszego wycieku informacji, ale w trailerze nadal jest na co popatrzeć. W ręce graczy ma trafić pozycja opisująca wydarzenia sprzed DOOM-a z 2016 roku, dając im „zapierający dech w piersiach filmowy prequel”. W ramach historii zostaną ukazane wydarzenia, które doprowadziły do tego, iż legendarny Slayer popadł w tak głęboki gniew i zmienił się w największy koszmar sił piekielnych. Premiera w 2025 r.

Wczytywanie...