Dziwne przedmioty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
? Dlaczego akurat róg Twoim zdaniem "mija się z fabułą"? Wielka szkoda, że nie wywołuje on żadnych wymiernych korzyści, niemniej nie widzę nic nieklimatycznego w dęciu w róg pośród górskiego wąwozu.
buuts,
Róg jest Moim zdaniem najdziwniejszy ;D zacznijmy od tego, co on tam robi?? To mija się z fabułą.
limak12,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Theoden dnia niedziela, 21 października 2007, 14:39 napisał

Znalazłem trzy dziwne przedmioty:

1. Fajka. Leżała na plaży nieopodal Starego Obozu (chyba przy jakiejś zepsutej beczce albo desce). Gdy chciałbyś iść do Obozu na bagnie omijając las będziesz kroczyć po plaży. Czy ta fajka służy do wypełnienia misji? Jest bezużyteczna.

2. Róg. Leżał na tronie w podziemiach Obozu Orków. Można na nim grać, lecz nie sprawia to wrażenia na ludziach a także na orkach.

3. Ostatnia rzecz to jakieś (chyba) grzybypodobne do huby. Dziwne że rosną tylko takie jedne! Są koloru białego, rosną na głazie, na lewo od głównej drogi (gdy spojrzymy w prawo ujrzymy rwącą rzekę) prowadzącej do Obozu Sekty. Przywracają 5 pkt straconej many.

Jażeli spotkaliście się też z takimi przedmiotami napiszcie czy służa do jakiegoś questa.
Jest ich wiecęj w nowym obozie,skrzynia w domu jednego
z magów

[Dodano po 45 sekundach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik limak12 dnia niedziela, 23 grudnia 2012, 14:41 napisał

Jest ich wiecęj w nowym obozie,skrzynia w domu jednego
z magów
Optymista,
Napewno nie są do zadań ponieważ ukończyłem całą grę Gothic ma wiele tajemnic w sobie
K`sdra Ilithien,
a do czego myślałeś :?
Lothar,
aha a ja myślałem ze do czegoś innego dzięki za info
Artistic,
yyyyyy do walki oczywiście... mozna ja ubrać i sobie walczyć. O ile dobrze pamiętam zadaje tyle obrażeń ile masz siły ale moge sie mylic
Lothar,
Mam pytanko mianowicie do czego skurzy bron orka szamana ??
Jugg,
Gomez se po prostu zostawił w razie upadku bariery by nadal być najbogatszym, bo w końcu waluta sie zmieni a on nadal będzie przy forsie:P

Tak czy siak dosyć spamu te przedmioty są albo na sella albo do niczego:P
Kiyuku,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Pyjak dnia pią, 02 maj 2008 - 10:53 napisał

A skąd myślicie że Diego uzbierał tą torbę złota w 2 xD Odłożył na boku małą fortunę, odłożył czyli po prostu przywłaszczył xD


A nie przypadkiem włamał się tam i troche sobie wziął??? ja sie dziwiłem że tam jest 11 tys. a nie np. 20
Pyjak,
A skąd myślicie że Diego uzbierał tą torbę złota w 2 xD Odłożył na boku małą fortunę, odłożył czyli po prostu przywłaszczył xD
Tamc.,
Te monety to chyba są tylko jako symbol bogactwa. W Starym Obozie, w ich "magazynach" czy Bog wie jak nazwac te pomieszczenia, w skrzyniach bylo ponad 11 tysięcy tych monet. Wziałem wszystkie, po nic. Tak o. Jeszcze z tym systemem przekladania/sprzedawania itemow, to ho ho ho, musialem karteczki w klawiature wlozyc, zeby sie same trzymaly, bo przesypywaly sie te monety i przesypywaly.

W sumie sa bezuzyteczne. To fakt.
Jugg,
ja też nie grałem nawet w gothica dwójkę bo chciałem najpierw przejść jedynkę na kodach i bez a na razie przeszedłem tylko z kodami a bez kodów zawsze sie bawie w realistyke( wiecie że jem bo jestem głodny nie ranny itd.)

co do tych przedmiotów to one są na sprzedaż bądź do niczego(jeżeli chodzi o monety) a nasionka możesz zjeść i to ci podwyższy manę
Sosna,
Z tym, że ja się już sporo na samym G2 zawiodłem
Może po prostu nie pasuje mi do tej gry mag, nie wiem, może za jakiś czas zacznę grę od nowa jako wojownik
diego19,
Oczywiście, masz moje słowo że nie zawiedziesz się na NK
Sosna,
Ja też nie mam NK
A warto kupować ???
diego19,
UUUU chyba jedyny forumowicz który nie grał jeszcze w NK, osobiście chciałbym być na twoim miejscu, pierwszy raz przechodzi się najfajniej.
Theoden,
Redhorn wyraźnie napisał: (...) w dwójce jest z nich tytoń a w dwójce NK(...). Czyżby się pomylił?

PS. nie mam NK więc nie zdradzajcie mi co się tam dzieje .
PPS. Zapomniałem dodać, że złote monety to też dziwne przedmioty. Co idzie z nimi zrobić ( bo na pewno nie obiad )?
Dabu,
Tak, jest w Obozie Bandytów w Nocy Kruka
Theoden,

Użytkownik Jeździec Apokalipsy dnia pon, 22 paź 2007 - 17:11 napisał

Raczej chodziło mu o Ziarna Czerwonego Pieprzu(do mikstury Przemiany Dusz dla Fortuna)...tyle,że jest różnica między dębem a pieprzem ale pomyłki się zdarzają.

[post="89081"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Fortuno? Czy to nie kupiec z Obozu Sekty?
Wczytywanie...