Odświeżony Resident Evil 4 notuje świetny wynik na premierę - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,

resident evil 4,resident evil 4 remake

Capcom ma powody do zadowolenia. Odświeżona wersja "Resident Evil 4" od wczorajszej premiery notuje świetne wyniki. Wydawca ujawnił, że wersja na PC za pośrednictwem platformy Steam została uruchomiona jednocześnie przez 147 tysięcy graczy. Tym samym RE4 pobiło wynik innej swojej produkcji, "Resident Evil Village", stając się w tej kategorii najpopularniejszą produkcją udostępnioną przez Valve.

Przypomnijmy, że chodzi o remake "czwórki", która przez wielu jest uznawana za najlepszą odsłonę cyklu. Fabuła pozostała bez zmian względem oryginału z 2005 roku, czyli znów nasz protagonista, Leon S. Kennedy, będzie się starał odszukać córkę prezydenta USA.

resident evil 4,resident evil 4 remake

Gra jest dostępna zarówno na PC, jak też PS4, PS5, Xbox Series X oraz Xbox Series S. Mimo dość wysokiej ceny, może się poszczycić wysokim procentem pozytywnych ocen, lecz pamiętajcie, że przeciwieństwie do pierwowzoru, nie posiada polskiej wersji językowej. Ta ostatnia ma się pojawić nieoficjalnie w formie napisów, zaś za projektem stoi grupa zapaleńców. Postępy ich prac możecie śledzić pod tym adresem.

Wczytywanie...