Kostury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wartin,
Każdy druid gonców leśnych ma Magiczny Kostur. Orkowi szamani z Geldern też mają Kostury.
rafalec95,
Dzięki już przeszedłem G3 teraz pożyczę od kuzyna 2 i będę grał ;D
Soldier,
te kostury są chyba losowo wybierane
rafalec95,
Dzieki.Ten kostur co jest w Geldern jes cienki. Jest to kostur maga. 20 ataku i +25 do many.
Dabu,

Cytat

Saturas na pewno jest w Vengardzie?

Saturas jest w Varancie, Razor napisał to po przecinku, chodzi mu o innego maga ;]
Soldier,
Walki kosturem i tych magicznych kosturów możesz się nauczyć w Redok lub u tego maga w Okarze
rafalec95,

Użytkownik razor dnia sob, 20 paź 2007 - 13:49 napisał

1.Walki kosturami możesz nauczyć się od niektórych magów(Saturas,ten co w Vengardzie siedzi,ten przedstawiciel Innosa na Ziemi)
2.A co do miejsc fajnych kosturów.No właśnie też to mnie ciekawi,bo nigdy nie wiadomo jak mocnego nie znalazłem,ale też zbyt zacięcie nie szukałem,więc na pewno są gdzieś dobre.

[post="88876"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Saturas na pewno jest w Vengardzie ? A uczy on jeszcze walki kosturami magicznymi ?
Bo mam taki cienki kostur z Druida mi poleciał zużyty 15 atk ;D +25 do many i do hp ;D
Soldier,
albo skorzystaj w nocy jak spać pójdą, przy okazji robisz zadanie da Laresa
rafalec95,
Jak cie będą gonili to uciekasz i później "amnezja";D
angielski,

Użytkownik Soldier dnia nie, 21 paź 2007 - 18:21 napisał

W Gelden przy szamanach na stoliku mamy kostur

[post="89024"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


A jakis fajny on jest i czy po jego zabraniu cie nie gonia???
rafalec95,
Dzięki na pewno skorzystam. Nie mogłem odpowiadać bo chory byłem ;/
Soldier,
W Gelden przy szamanach na stoliku mamy kostur
angielski,
Fajny kostór jest w Veongardzie w domy jednego z przywódców
razor,
1.Walki kosturami możesz nauczyć się od niektórych magów(Saturas,ten co w Vengardzie siedzi,ten przedstawiciel Innosa na Ziemi)
2.A co do miejsc fajnych kosturów.No właśnie też to mnie ciekawi,bo nigdy nie wiadomo jak mocnego nie znalazłem,ale też zbyt zacięcie nie szukałem,więc na pewno są gdzieś dobre.
rafalec95,
Więc jak sama nazwa posta wskazuje ten temat dotyczy kosturów.
1.Gdzie mogę się nauczyć walki kosturami i magicznymi kosturami?
2.Gdzie mogę znaleźć jakieś fajne kostury (jeśli ktoś oglądał zapowiedzi to tam gość biegał z takim kosturem magicznym jeśli ktoś wie gdzie go znaleźć proszę o pomoc)?
Wczytywanie...