Milczący Król - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

bobekzaglady,
Zgadzam się szczególnie dużo zmian widać, jak się przechodzi grę magiem (intelektualistą), zamiast tępym osiłkiem
Oczywiście tępy osiłek też ma swój urok
Tokar,
[spoiler] Nie pogaworzysz z Milczącym Królem, ponieważ on zamilkł na wieki Czyli umarł znaczy się i zdecydował się na prawdziwą śmierć, opuszczając tym samym swój lud. Hargrimm i Czerstwa Mary mydlą im wszystkim oczy, aby nie wybuchła ogólna panika i.t.p. Oczywiście jeżeli pracujesz dla Wielojedności niezwłocznie ją poinformuj o tym fakcie (potem możesz sprzątnąć całe te zbiegowisko szczurów i innego plugastwa). Z komnaty tronowej możesz wyciągnąć tylko i wyłącznie czaszkę nieumarłego władcy szczególnie cenną dla Lotara

Cytat

PS: Przechodzę gierke po raz drugi i chcę po prostu wykonać wszystkie możliwe questy i ogólnie poznać grę z każdej strony


No to powodzenia, ambitny plan i niestety nie do wykonania Ja przeszedłem tą grę wiele razy i za każdym razem odkrywałem coś nowego, jakiś kolejny smaczek czy ukryte miejsce lub dialog. Po prostu nie da się odkryć wszystkich aspektów tej gry przechodząc ją raz czy dwa. I to jest piękne
bobekzaglady,
Wie ktoś, co zrobić, żeby pogadać z milczącym królem? I czy w ogóle można to zrobić... Użyłem portalu, żeby się do niego dostać i myślałem, że może zleci jakieś zadanie powybijania mózgoszczurów (czy jakoś tak ) tak samo jak wielojedność zleciła działanie przeciw umarlakom... Jeśli komuś się udało coś takiego osiągnąć to proszę o pomoc
PS: Przechodzę gierke po raz drugi i chcę po prostu wykonać wszystkie możliwe questy i ogólnie poznać grę z każdej strony
Wczytywanie...