Eneria - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ola,
Mam nadzieję, że w miarę trafiłam w dział, a jeżeli nie, to bym prosiła jakiegoś moda, żeby mój post w odpowiednie miejsce przeniósł.

Także po pierwsze, to witam wszystkich, którzy mnie jeszcze troszeczkę pamiętają. Teraz mogę kulturalnie przejść do sedna sprawy ;p

Dobra cioty, także Eneria wróciła i jest to joł mega wypasiony serv, także jeżeli macie oryginalne NWN to macie tam grać, albo spalę wam dom. xD

Nie no, a tak na serio, to po dość długiej przerwie dawne "Wampiry i Wilkołaki" wróciły, jako swojska "Eneria" i ogólnie server cały czas się rozwija i jeżeli ma wyjść z tego coś porządnego, to fajnie byłoby, żeby dołączali nowi gracze. Klimat jest fajny, questów moim zdaniem dużo, a ściągnięcie kilkudziesto-megowego haka nie jest jakimś strasznym problemem, także jeżeli znudziło się wam WP, a na Embarosie was zbanowano za to, że nie odgrywaliście z goblinem, to warto spróbować.
- świat jest nasz własny, także rzecz się nie dzieje w FR
- skoro server jest młody, to historia cały czas się tworzy i możecie w niej uczestniczyć, jeżeli tylko wymyślicie coś fajnego i będziecie mieli ogólnie chęci
- jestem tam mg, także musi być zajebiście xD
- jesteśmy nastawieni na połączenie RPG z H'n'S

Aha, jeżeli ktoś będzie chciał wejść, a serv akurat nie będzie stał, to się nie zrażać proszę, bo mamy chwilowe problemy z hostingiem. Tyle ode mnie - zapraszam w każdym razie.

Tutaj jest link do forum - http://dhost.info/wpwawi/forum/index.php?s...1983f9915c4e2e2

IP na którym właśnie stoi serv jest zazwyczaj podawane w Shout Boxie, ze względu na nasz dupny hosting.
Wczytywanie...