Potrzebuje pomocy "bug odpoczynku" - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Zeal,
żeby tylko ze 2
LIRAEL,
a nie lepiej je rozbrajać?xp dostajesz za nie przecież i to niemało.....w sumie z 2 poziomy można na samych pułapkach zarobić...
pazuros,

Użytkownik LIRAEL dnia czw, 11 paź 2007 - 22:12 napisał

faktycznie dziwne mi się nie zdarzyło nigdy....może Ci się z czymś gryzie karta grafiki albo coś..a próbowałeś przeinstalować cała gierke?

[post="88094"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


No strasznie dziwne, instalowałem grę już parę razy i kibel kartę mam geforce 7950GT KO


[Dodano po chwili]

Już chyba rozgryzłem o co chodzi. Otóż testowałem bg2 w początkowych lochach i nic mi się nie zawieszało - mogłem odpoczywać ile chciałem, jednak jak jedna z moich postaci weszła w pułapkę i potem chciałem odpocząć - znowu zawiecha. Wcześniej używałem moda dungeon be gone i gra zawieszała mi się w kryjówce łowców niewolników. Wiem że to głupota ale to naprawdę się dzieje. Sprawdzałem to parę razy metodą LOAD - CTRL+ALT+DELETE . W związku z tym mam pytanie czy znacie może jakieś mody dzięki którym można wyłączyć pułapki (z wyjątkiem Ease of Use Mod Pack (wersja 25) i BG2 Tweaks v4 te mody posiadają komponenty dzięki którym można wyłączyć pułapki ale w moim przypadku kurde niestety nie działają) lub znacie jakieś sposoby na usunięcie ich z gry np. za pomocą jakiegoś programu?
LIRAEL,
faktycznie dziwne mi się nie zdarzyło nigdy....może Ci się z czymś gryzie karta grafiki albo coś..a próbowałeś przeinstalować cała gierke?
pazuros,
dziwne jest jeszcze to, że jak miałem pierwsze wydanie BG2 (4 cd + 1cd TOB) taki błąd nie występował
Gość_Guest*,
niestety nic nie dała zamiana tej wartości na zero
Zeal,
to otwórz baldur ini i zmien komendy przy filmikach tam bedzie od rest się zaczynać na 0 i wtedy spróbuj jeśli to nie pomoże to nie wiem naprawde
Gość_Guest*,
Dzieje się to poza karczmą jak i wtedy gdy wynajmuje pokój.
Zeal,
otwórz plik baldur ini. znajdź komende rest camp( jakoś tak) bo możliwe że nie czyta ci filmiku i to może być przyczyną, zaznacz ją na 0(czyli fałsz) jeśli to nie pomoże to nie wiem bo o sie dzieje tylko wtedy gdy chcesz odpoczywać po za karczmą>>??
Gość_Guest*,
Tak, jednak wyskakuje błąd - "nieznana wersja pliku C:\Program Files\Bioware\Baldur's GateII\BGMain.exe." i nie mogę spatchować.
Zeal,
a próbowałeś patchować może?:
pazuros,
Witam wszystkich miłośników serii Baldurs Gate!!!
Pisze do was ponieważ mam problem - tj. gra zawiesza mi się gdy naciskam przycisk odpoczynku. Nie wiem co się dzieje (wcześniej myślałem że to wina modów, ale po odinstalowaniu wszystkich nic się nie zmienia). Gre mam oryginalną tzn. "Saga Baldurs Gate". Dodam jeszcze że wcześniej gdy grałem w baldurka z extra klasyki również pojawiał się ten błąd. Bardzo proszę o jakiekolwiek sugestie ponieważ walcze już z tym już zbyt długo. Pozdrawiam.
Wczytywanie...