Armia ciemności - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_gracz*,
Czar można znalesc w skrzynkach (tych metowych i dużych ) nie jest w cale taki trudny do znalezia.. ja go znalazłem przy w odospadzie bodajże przy druidzie. O ile się nie mylę czar przyzywa 2/3 szkielety i 2/3 zombie
Gość_Fan gothic 1/2/3/4*,
Ja znalazłem ten czar grałem w gothic 3 pare lat ażw końcu znalazłem ten czr pod koniec gry chyba wszystkie stworki wybiłem na mapie bez kodów oczywiście gram i ten czar armia ciemności znalazłem pod koniec gry w skrzyni koło smoków pod cape dun koło plaży tam jest takie wejscie ( ale była radocha w końcu znaleźć ten nieosiągalny czar)
Gość_Gość*,
Sorry To nie Bug Tylko TRZEBA ROZMAWIAĆ i To czytać
Czaru armia ciemności Uczy Xardas
Musimy mu oddać Artefakty ADANOSA i dopiero w tedy można sie go uczyć A GDZY GRAMY DROGĄ INNOSA tego czaru nie użyjemy
Gość_karol*,
A ją szukam czary 2 lata i przysięgam że go kurde znajdę wreszcie!
deterVEON,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Guest dnia pon, 26 lis 2007 - 19:55 napisał

Więcej zaklęć nie dostaje się po nauczeniu czarnego maga tylko po wybraniu drogi Beliara. A tego czaru nie da sie nauczyć. Po prostu nie występuje on w grze. Ściągnąłem se jakąś mapkę z neta i tam masz gdzie są jakie postacie, rośliny i kto cię uczy czaru albo umiejętności. Pisze, że ten spell nie występuje jak skill ulepszenie pancerza i kilka innych



aahahah...napisaleś prawdę bo czasem by tą grę przejść trzeba użyć kodów... Po co dali czar jak sie go nauczyć nie da? Przeciesz to kolejny z "miliona" bugów..
żałosne...
Jedi,
Przejdź gre po stronie Beliara i możesz się nauczyć pózniej najpotężniejszych czarów.
Gość_Guest*,
Zdolności Mroczny Mag uczy jeden czarodziej w Świątyni Beliara w Mieście Bakaresh. Trzeba mieć 200 punktów prastarej wiedzy. Aby otrzymać armie ciemności trzeba się pomodlić do głównego ołtarza Beliara który też znajduje się Bakaresh. A tak po za tym armia ciemności to bardzo fajne zaklęcie.
Soldier,
I tu masz rację, twórcy nie powinni tak z graczami igrać ):
Medivh,
Owszem, ale jeżeli chcesz się pobawić właśnie tym czarem, to nie masz innego wyjścia, jak użyć kodów.
Soldier,
uczciwy gracz poradzi sobie bez tego rodzaju pomocy, zresztą na 80 poziomie komu to potrzebne, jak nic i nikt cię nie ruszy
Medivh,
A więc pozostaje jedynie:

spawn It_Scroll_ArmyOfDarkness

Gość_Guest*,
Więcej zaklęć nie dostaje się po nauczeniu czarnego maga tylko po wybraniu drogi Beliara. A tego czaru nie da sie nauczyć. Po prostu nie występuje on w grze. Ściągnąłem se jakąś mapkę z neta i tam masz gdzie są jakie postacie, rośliny i kto cię uczy czaru albo umiejętności. Pisze, że ten spell nie występuje jak skill ulepszenie pancerza i kilka innych
Xardasss,
trzeba się nauczyć zdolności magicznej Mroczny Mag i wtedy się modlić do Beliara (o ile się niemyle).
angielski,
uczy cie tego Beliar jesli do niego dolaczysz(o ile sie nie myle )w jego kaplicy u asasynow
PS.TO NA PEWNO NIE JEST BUG
Redhorn Steelaxe,
Albo zbugowany albo po wybrani Beliara jako mag, grałem wojem więc tego na 100% nie stwierdzę.
Soldier,
no chyba ktoś tego musi uczyć w kapliczkach tego zaklęcia nie ma .
diego19,
Chyba w kapliczce Beliara można nauczyć się tego czaru.
lukis2012,
Wydaje mi się, że to zbugowany czar
Soldier,
Jak w temacie.
Kto uczy tego zaklęcia.
Wczytywanie...