Problem z rozdziałem w Kroniki Myrtany - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Even,

Cytat

Czy to, że wcześniej byłem na przystani może być powodem że nie uruchomił mi się trzeci rozdział?

Może tak być - czytałem, że wejście wcześniej niż założyli twórcy do jakiejś lokacji może powodować błędy w grze.
Gość_Kamtre*,
Witam.
Mam problem z zadaniem tropem winnych porywaczy. Otóż zrobiłem potrzebne czynności, poszedłem za Gonzalem na miejsce spotkania ze zbirami, zabili i poszedłem ich śladem. Minąłem trupy zwierząt, znalazłem dalej na ścieżce zwłoki a za nimi notatkę. Odczytałem ja, zrobił się nowy wpis do dziennika zadań. Poszedłem dalej ścieżka mijając trupy zwierząt, aż doszedłem do jaskini i do przystani. Według solucji na steam powinien zacząć mi się teraz trzeci rozdział, ale niestety to nie nastąpiło. Ze zbirami i siepaczem nie mam ścieżki dialogowej, z cortezem również nie ma nic oprócz szkolenia. Co poszło nie tak? Przystań odwiedziłem wcześniej, zanim jeszcze zaczęło mi się to zadanie i tam się nieco pokrecilem, zrobiłem zadanie z tym czubkiem od mapy skarbów itp. Czy to, że wcześniej byłem na przystani może być powodem że nie uruchomił mi się trzeci rozdział?
Pozdrawiam
Wczytywanie...