Kroniki Myrtany - problem ze sterowaniem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Kubbb*,
Witam, a gdzie dokladnie sa suwaki tych ustawien? nie moge znalezc nigdzie w ustawieniach klawiatury w menu gry
Gość_xCezary*,
Mialem identyczny problem, zmieniłem ustawienia tak jak kolega wyżej opisal i wszystko śmiga. Wielkie dzięki, pozdrawiam
Gość_Pako*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_goŚĆ W dom* dnia niedziela, 9 stycznia 2022, 09:47 napisał

A kolega mógłby napisać na jakie ustawienia pozmieniał tą częstotliwość ?
opóźnienie powtarzania ustawilem na male i z czestotliwosci ustawiona tez na mala
Gość_goŚĆ W dom*,
A kolega mógłby napisać na jakie ustawienia pozmieniał tą częstotliwość ?
Gość_Weisse Wolf*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Pako* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 12:54 napisał

Witam wszystkich dotknął mnie ten sam problem
Zmieniłem w ustawieniach klawiatury Częstotliwość Powtarzania i Opóźnienie Powtarzania.
i u mnie to działa
mam nadzieje ze pomogłem


Dziękuję kolego. Pomogło Pozdrawiam!!!
Gość_Pako*,
Witam wszystkich dotknął mnie ten sam problem
Zmieniłem w ustawieniach klawiatury Częstotliwość Powtarzania i Opóźnienie Powtarzania.
i u mnie to działa
mam nadzieje ze pomogłem
Gość_Weisse Wolf*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Wako* dnia wtorek, 4 stycznia 2022, 18:00 napisał

Witam również mam ten problem dodatkowo w ekwipunku jedno naciśnięcie to przelecenie dwoch-trzech kratek.
Pozdrawiam proszę o pomoc.


Właśnie, wielu ludzi ma z tym problem, próbowałem wszystkiego i nie ma chyba dotychczas na to złotego środka
Gość_Wako*,
Witam również mam ten problem dodatkowo w ekwipunku jedno naciśnięcie to przelecenie dwoch-trzech kratek.
Pozdrawiam proszę o pomoc.
Gość_Weisse Wolf*,
Witam, podpinam się pod temat, mam ten sam problem. Próbowałem przeinstalować Directy, nic nie działa. Klawiatura działa cały czas z opóźnieniem tak jak u kolegi. W innych grach jest wszystko git. Pozdrawiam i proszę o pomoc
Szakal,
Też mi się zdarzyło, że postać się blokuje i nadal się poruszała do przodu po puszczeniu klawisza "W". Tyle, że u mnie to były pojedyncze przypadki i szybko wszystko wracało do normy. W G1 i G2 też mi się to czasem zdarzyło. To po prostu stare gry i gryzą się czasem z nowszymi systemami/sterownikami. Chyba nie ma na to innej rady jak próbować uruchomić grę na innym systemie/komputerze.
Gość_Czarli234*,
Może źle się wyraziłem. Po puszczeni klawisza "w" postać cały czas biegnie, tak jakbym nadal trzymał klawisz
Gość_Czarli234*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia piątek, 31 grudnia 2021, 11:15 napisał

Korzystasz z pada, albo zmieniałeś coś w sterowaniu? Bo standardowo klawisz "A" to krok w lewo, a bieg (trucht) to normalny tryb poruszania się postaci. Można go przełączyć na chód ( klawiszem capslock, o ile dobrze pamiętam), a sprint otrzymujemy po wypiciu odpowiedniej mikstury.


Chodziło mi o klawisz "W". Nic nie zmieniałem w ustawianiach. Gram na klawiaturze z laptopa i na myszce. Wszystko chodzi płynnie na wysokiej rozdzielczości i detalach, a ten chód postaci się zacina
Szakal,
Korzystasz z pada, albo zmieniałeś coś w sterowaniu? Bo standardowo klawisz "A" to krok w lewo, a bieg (trucht) to normalny tryb poruszania się postaci. Można go przełączyć na chód ( klawiszem capslock, o ile dobrze pamiętam), a sprint otrzymujemy po wypiciu odpowiedniej mikstury.
Gość_Czarli234*,
Witam. Od początku gry w Kroniki Myrtany mam problem. Otóż gdy poruszam się czy to w przód czy w tył, przytrzymuje klawisz "A" kilka sekund, chcąc przebiec kilka kroków. I tu następuje problem - klawisz tak jakby "zacina się" i bohater biegnie i biegnie, i tak przez kilkanaście sekund. Podobnie dzieje się w menu, poruszając się w nim, po naciśnięciu klawisz jednokrotnie, podświetlenie przeskakuje o dwa pola. Miał ktoś taki problem i jest w stanie pomóc go rozwiązać?
Wczytywanie...