Konie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Conder*,
To nie błąd.! Też tak miałam . Domyślam się , że byłeś w jakimś mieście u tego gościa,który odniawia twoje umiejętności . I prawdopodobnie,przy odnowieniu , twoja zdolnośc jazdy na koniu zmniejszyła się do poziomu zerowego . Teraz wystarczy tylko,że w umiejętnościach wybieżesz głowę konia , przeskoczy ci na pierwszy level jazdy i ta-da . Możesz jeździc na każdym koniau,którego napotkasz . A jeśli nie udawałeś się do tego gostka , to nie wiem .O.O
Ranger,
Tylko broń jednoręczną można wyciągnąć na koniu
Orcownik,
Ja na przykład nie mogłem wyciągnąć broni na koniu.
SaintMaster,
Nawet gdybym miał wyciągniętą broń to dało by się wsiąść. Jeśli nikomu więcej nie zdarzyło się coś takiego, to prawdopodobnie jest to błąd gry.
Orcownik,
A może po prostu masz wyjętą broń ???! Konie są ogólno dostępne, nawet cudze.
Aidan,
to spróbuj odinstalować grę (pozostawiając zapisy) i znowu zainstalować może znowu wszystko będzie działać jak powinno
SaintMaster,
Rozumiem. Tylko to znaczy, że jak kiedyś wziąłem jednego konia i nie wiem gdzie go zostawiłem, to już nie przyzwę go gwizdnięciem. Mój problem jednak polega na tym, że gdy podejdę do jakiegokolwiek konia to nie mam funkcji żeby na niego wsiąść!!!!
Dany,
Nie ma pojęcia "jednego" konia. Możesz je zmieniać dowolnie. Gdy podejdziesz do jakiegoś, pojawia się znaczek dosiadania i to robisz. Konia można się pozbyć na dwa sposobów: zabić go lub zostawić na trakcie. konia wzywa się gwizdnięciem (sprawdź jak sobie ustawiłeś w opcjach) i działa ono tylko z niewielkiej odległości.
SaintMaster,
Mam pytanie. Mianowicie jak spotkam jakiegoś konia to nie mogę na niego wsiąść!!! Gdy stoję obok niego to nie ma ani jego życia, ani kursor nie zmienia się na opcje ujechania go. Kiedyś już wziąłem jednego konia i go tak zostawiłem. Czy dlatego że go wziąłem nie mogę wziąć innego konia?? Czy idzie jakoś pozbyć się konia, którego się ma obecnie?? Jak wzywa się konia, to wyrusza on z miejsca gdzie go zostawiono ostatnio???
Wczytywanie...