outpost2

Amazon bliski podpisania umowy na realizację serialu z uniwersum Mass Effect - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mikeal,
Jeff Bezos posłuży jako model dla Człowieka Iluzji?
Tokar,

mass effect

Amazon sukcesywnie rozbudowuje swoją ofertę streamingową i jego Prime Video staje się naprawdę poważnym graczem na rynku VOD. To dzięki korporacji mogliśmy się cieszyć serialową kontynuacją cyklu “The Expanse”, natomiast od niedawna możemy podziwiać ekranizację kultowego “Koła Czasu” Roberta Jordana. Dodatkowo firma planuje serial umiejscowiony w postapokaliptycznym uniwersum “Fallout”, a także wysokobudżetową produkcję osadzoną w tolkienowskim Śródziemiu.

Sporo, ale wszystko wskazuje na to, że korporacja nie zamierza zdejmować nogi z gazu i ma apetyt na kolejną kultową markę gamingową – “Mass Effect”. Amazon rozpoczął rozmowy z Electronic Arts, co potwierdziła Jennifer Salke, szefowa platformy, która zaznacza, że są one w bardzo zaawansowanej fazie a firmy są bliskie podpisania lukratywnej umowy.

Jedną z najnowszych nadziei naszej firmy jest Mass Effect. Amazon jest bliski podpisania umowy pozwalającej zrealizować serial na podstawie tej bestsellerowej serii sci-fi. Mogę obiecać, że będziemy nadal inwestować w gatunki fantasy – mamy specjalny zespół, który niestrudzenie prowadzi rozmowy i współpracuje z naszymi kreatywnymi partnerami, dzięki czemu możecie spodziewać się więcej.

zdradza Salke

Niestety, nie wiemy, czy ewentualna ekranizacja przedstawiałaby przygody dziarskiego komandora Sheparda, czy też byłaby zupełnie nową opowieścią. Czas pokaże, trzymajmy kciuki.

Wczytywanie...