Poziom - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Yberion,
ja zdobyłem 39 lvl gdy kończyłem za pierwszym razem potem grałem na poziom i zdobyłem 87
Gość_Lafantej*,
Ja skończyłem grę na 72lvl ale łaziłem tylko i sługi Beliara niszczyłem
Piothr'ek,
Ja ukończyłem grę z 50 lvlem, robiąc tylko te "ważne" misje
YuRu,
A Ja mam 29 lvl I Jestem Dopiero W Nordmarze
Tukan,
80, z trudem za 2 razem. Z tego co wiem maks. to około 85 - cała gra ma tyle PD do zaoferowania.
ChrisX,
Ja skończyłem grę z 83 lvl ale też kilku misji nie zrobiłem. Teraz uważniej się rozglądam i zabijam napotkane bestie. Zdarzało mi się przypadkowo psuć questy, a nie chciało mi się wczytywać gry. To się nie powtórzy. Grałem wtedy dla Beliara, jak teraz- to zobaczymy.
diego19,
Właśnie interesuje mnie ta setka chce dojść jak najwyżej, miał ktoś 100lvl na tym forum? Jak tak to nie wymyślajcie tylko poproszę o screena
Artistic,
soldier to ze tobie sie nie udalo nie znaczy ze mnie sie mialo nie udac poza tym pisalo tu paru kolesi co setke mialo
Darnok Smith,
Ja grę ukończyłem na 36 poziomie. Leciałem po łebkach, wykonując tylko główny wątek. Teraz gram po raz drugi... dokładniej.
diego19,
Mi się zdaje że 100lvl jest możliwy ponieważ gdy oswobadzamy jakieś miasto to mamy dużo expa, a potem gdy znowu idziemy do tego miasta to są tam buntownicy to wybijamy i ich czyli mam z 1 miasta więcej expa, wybijając wszytko co się napatoczy i wszystkich w miastach...
Soldier,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Artistic dnia śro, 27 lut 2008 - 19:09 napisał

ja ukonczylem gre pierwszy raz na 75 a za drugim razem okolo 90 a mialem jeszcze troche ludzi do zabicia wiec troszke ponad 90 bym zrobil


ciężko jest zdobyć 80 poziom a ty mi piszesz że koło 90 miałeś
Piotreq,
No ja tez, ale jak mi sie nudziło to expiłem na potworkach... xD
Thorin,
Ja też skończyłem z 68 levelem, ale nie zrobiłem wielu pobocznych misji. Następnym razem postaram się dobić do 80 przynajmniej
Piotreq,
Ja ukończyłem grę z 68 lvl'em chyba ;]
Artistic,
ja ukonczylem gre pierwszy raz na 75 a za drugim razem okolo 90 a mialem jeszcze troche ludzi do zabicia wiec troszke ponad 90 bym zrobil
Javier,
Ja dobiłem 67 palkiem
Soldier,

Użytkownik Xardasss dnia pon, 26 lis 2007 - 19:02 napisał

ja miałem 78
do 79 brakło  70 EXP

[post="94734"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


na twoim miejscu poszedłbym zabić 3 króliki i dorobił exp.
Xardasss,
ja miałem 78
do 79 brakło 70 EXP
Paweł_666,
Ja miałem 45 (tylko ) Ale mój brat miał 79
Soldier,
100 level nie jest to możliwe, nawet jak wszystko i wszystkich wybijesz
Wczytywanie...