Dragon Age 2: Chcę wiedzieć, co sprawiło, że nie lubisz tej gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Klipiec Trzeci*,
Mi się podobała. Pewnie dlatego że zagrałem w nią jaką ostatnią z serii. Nie miałem wygórowanych oczekiwań. Najpierw zagrałem w Początek. Spodobał mi się na tyle że kupiłem Inkwizycję. Pominąłem DA 2, właśnie z uwago na to negatywne opinie. Okazało się że to był błąd. To Inkwizycja najbardziej mnie zawiodła z uwagi na kiepski interfejs, beznadziejny tryb taktyczny, olbrzymie puste lokacje i całą masę innych upierdliwości.

W dwójce można narzekać na recykling map, ciągle to samo, tylko inne części zablokowane lub odblokowane. Ale to akurat mi specjalnie nie przeszkadzało. W pierwszej części też to było, chociaż na mniejszą skalę.
Pojawiający się znikąd wrogowie też mogli nieco irytować. Ale ponieważ walka była dużo bardziej wygodna niż w Inkwizycji - to też mi nie przeszkadzało.
Mógłbym jeszcze wytknąć pewną niespójność. Mój Hawke był magiem, apostatą, a mimo to był tolerowany - co nie powinno się zdarzyć. Templariusze powinni się na niego rzucać z mieczami na każdym kroku, a zwłaszcza ich szefowa.

Jak już wspomniałem, gra mi się podobała. Gdybym się czepiał to tylko tego co wymieniłem. Dla mnie to
DevonBirch,
Żeby było jasne, nie jest to temat na rozpoczęcie dyskusji. Przegrałem tę grę dwa razy i naprawdę bardzo mi się podoba. Nie muszę przekonywać w jednym lub drugim kierunku. Co więcej, myślę, że mam całkiem solidne pojęcie o tym, jakich aspektów gry ludzie nie lubili.

Ale nadal chciałbym usłyszeć od jak największej liczby osób o tym, co tak naprawdę sprawiło, że nie cieszyli się tym doświadczeniem. Zdecydowana większość czasu, gdy widzę tę grę w dyskusji, mówi się o niej z zaskakującą ilością nienawiści, bardziej niż bym się spodziewał. https://100001.onl/

Więc powiedz mi, czego ci się nie podobało. Nie jako argument, nie chcę nikogo tutaj kwestionować ani „przekonywać”. Chcę tylko wiedzieć i jestem ciekawa, jakie problemy są najbardziej rozpowszechnione.

Dzięki!
Wczytywanie...