Pancerz orka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

lukis2012,

Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia sob, 29 wrz 2007 - 10:07 napisał

jak masz 75%repa u orków to idziesz do Trielis

[post="86701"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Chodzi ci o Faring, bo Trelis to zamek, w którym rządzi Vak
Redhorn Steelaxe,
Pałac też jest liczony jako "obóz".
Soldier,
nie zniszczyłem jeszcze dwóch, ale to kwestia czasu, na razie wykonuję to zadanie dla króla .
Redhorn Steelaxe,
Niekoniecznie, może nie zniszczył wszystkich obozowisk buntowników? Wcześniej się jej nie dostaje.
razor,
aha ok no to wszystko jasne.Dzięki za informację(do tej pory nie przechodziłem jeszcze ścieżką Beliara,tylko Innosa i Xardasa0.Wychodzi więc na to,że Soldier ma buga jakich niestety wiele.
Redhorn Steelaxe,
jak masz 75%repa u orków to idziesz do Trielis do góry górnego miasta (zdaje sobie sprawę że głupio to brzmi ;p), tam na podwyższeniu stoi Kan, karze ci wybić wszystkich buntowników jak to zrobisz to da ci zbroję, taka jak pala tylko złota i ma +obronę przeciw ogniowi (Angar taką ma). Warto wspomnieć że Kan uczy bardzo fajnej umiejętności, tj regeneracji.
razor,
To w ogóle można mieć pancerz orków?!Pancerz najemników to tak ale orków?Pierwsze słyszę...
Soldier,
to znaczy ile, mam 77 reputacji u orków
Dabu,
Nie kupisz go Dostaniesz go ;] Jak będziesz miał wystarczającą reputację
Soldier,
Gadałem właśnie z tym cały Kanem, przywódcą wszystkich orków, ale nie mam na razie opcji kupienia tego pancerza.
Więc kiedy będę mógł go kupić ?
Wczytywanie...