Gdzie jest diego - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Vardamir,

Użytkownik Theoden dnia sob, 03 lis 2007 - 16:14 napisał

Szymen ma rację. Tam powinieneś go znaleźć, bo nigdzie indziej się nie rusza. Tylko w innych rozdziałach znajduje się gdzie indziej. A jeżeli jest noc to idź do jego chatki i obudź go, to wtedy z nim porozmawiasz. Ale UWAGA: kiedyś zauważyłem że Diego był w kamiennym domku (przypomina wyrywe z zamku) nie daleko południowej bramy.

PS. Ten domek jest wolny więc możesz w nim zamieszkać.

[post="90545"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


to stara zawalona wieża, dobre miejsce, gdy zamkną obóz, da sie miej więcej tam wlecieć po przemianie w krwiopijce, po namęczeniu się, jak już nie mogłem sie przy odmianie przedostać przez bramę, ani pod bramo jako chrząszcz, a runy nie miałem to tamtędy wleciałem, miejsce odludne więc wsam raz
DooM,
Hmm... ze w tym domku go widziales to dziwne. Moze wkurzyl go Wrzód i gonil go az tam. A z tym Diegiem to tak jak wyzej swoja chatka, ognisko, albo gadal z jakims cieniem.
Theoden,

Użytkownik Szymen dnia śro, 26 wrz 2007 - 19:52 napisał

Szukasz go w nocy,czy w dzień??
[Dodano po chwili]

Bo jeżeli w szukasz go nocy lub wieczorem to może być w swojej chatce,a jeżeli za dnia to powinien być albo gadający z jakimś cieniem lub kopaczem albo siedzi przy ognisku

[post="86495"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Szymen ma rację. Tam powinieneś go znaleźć, bo nigdzie indziej się nie rusza. Tylko w innych rozdziałach znajduje się gdzie indziej. A jeżeli jest noc to idź do jego chatki i obudź go, to wtedy z nim porozmawiasz. Ale UWAGA: kiedyś zauważyłem że Diego był w kamiennym domku (przypomina wyrywe z zamku) nie daleko południowej bramy.

PS. Ten domek jest wolny więc możesz w nim zamieszkać.
Szymen,
Szukasz go w nocy,czy w dzień??


[Dodano po chwili]

Bo jeżeli w szukasz go nocy lub wieczorem to może być w swojej chatce,a jeżeli za dnia to powinien być albo gadający z jakimś cieniem lub kopaczem albo siedzi przy ognisku
Tasior1,
Dopiero zaczynam grac w Gothica i mam jeden problem . Kiedy ide z diego nie spuszczajac go z oka dochodze znim do stare go obozu a on w nim sie zatrzymuje i stoji przed zamkiem , a kiedy strace go z oczu i pujde pozbierac pare rzeczy to potem jak zachodze do starego obozu to go niema . Plz powiedcie gdzie on teraz byc .
Wczytywanie...