Znamy datę premiery Solasta: Crown of the Magister - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Szakal,
Gra wygląda ciekawie, ale moja kupka wstydu już ma zbyt duże rozmiary, żebym dokładał do tego kolejną pozycję. Może zainteresuje się tą produkcją za jakiś czas.

EDIT:
Jednak kupiłem. Nawet jeśli nie mam zamiaru zagrać w niedługim czasie to i tak uznałem, że warto wspierać twórców, ze względu na to iż obecnie już chyba tylko dzięki takim niezależnym studiom powstają klasyczne crpg. To trzecia gra we wczesnym dostępie na której zakup się zdecydowałem oprócz Baldur's Gate III i Colony Ship.
Medivh,

solasta: crown of the magister,solasta

"Solasta: Crown of the Magister" to taktyczna, turowa gra cRPG oparta na zasadach 5. edycji Dungeons & Dragons, w której gracz tworzy czteroosobową drużynę, korzystając z kilku dostępnych ras i klas, a następnie losuje statystyki. Po zebraniu w ten sposób ekipy udaje się w podróż po królestwach Solasta, by odkryć ich tajemnice i historie obejmujące różne światy. Produkcja stawia na dynamikę i nowy rodzaj gry wertykalnej. Scenariusze i otoczenie można wykorzystać podczas planowania strategii, pozwalając w ten sposób na granie takim stylem, jaki najbardziej upodoba sobie gracz.

Gra od ponad pół roku znajduje się w fazie wczesnego dostępu, jednak twórcy w końcu ogłosili datę premiery: 27.05.2021. W związku z tą decyzją pojawił się też krótki FAQ, według którego osoby posiadające już wersję wczesnego dostępu nie będą musiały ponownie płacić za grę, a jedynie ściągnąć odpowiednią aktualizację. Rozgrywka planowana jest na ponad 40 godzin, włącznie z zadaniami pobocznymi, i w tym czasie osiągnąć będzie można maksymalnie 10. poziom doświadczenia.

solasta: crown of the magister,solasta

Do wyboru będzie sześć klas postaci: Wojownik, Złodziej, Mag, Kapłan, Paladyn oraz Łowca. Darmowe DLC, które pojawi się po premierze, wprowadzi jeszcze Czarownika. Gra dostępna będzie w języku angielskim, niemieckim, francuskim i uproszczonym chińskim. Powstaje także fanowskie tłumaczenie na portugalski. Póki co nie ma w planach tłumaczenia produkcji na nasz język.

Wczytywanie...