Problem z uwolnieniem Myrtany - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_INNOS*,
Grałem w tego gthica i we wszystkie inne łatwe bez kodów, a po drugie żeby zrobic oswobodź myrtane potrzebujesz, oswobodzic wszystkie miasta i zabic 90% orków, do tego dochodzi ci reputacja u buntowników jak bedziesz miał za mała to nie przejdziesz
Redhorn Steelaxe,
No to inna opcja, zabić króla i samemu nim zostać, to może być ewentualnie ta misja z tego co sobie przypominam.
Gość_lukis2012*,
Popieram razora zakończenie po wybraniu ścieżki Xardasa jest najlepsze, a dokładnie najfajniejsze jest to ork z chyba dwoma chłopkami ciągnie płóg
razor,
Ludzie,ludzie ,ludzie.Jeśli gra się po stronie Beliara to trzeba zabić Xardasa(bo on Boga Ciemności zdradził),ale po stronie Innosa na 100% nie trzeba.ja jak kończyłempo stronie Boga Ognia to nie musiałem.polazłem do Xardasa i zagadałem z nim,a on tylko"Wojownik ognia,coś podobnego"i kończył gadkę,a ja normalnie se skończyłem grę.A jaśli chodzi o to ostatnie zadanie to nie wiem o co chodzi może o to,że trzeba jeszcze do innosa wrucić?ale najfajniejsze zakończenie to chyba te po stronie Xardasa tzw.Trzecia Droga
Redhorn Steelaxe,
Zabij Xardasa, to jest ta misja.
Imienny,

Cytat

To wiesz coś tak mi teraz do głowy przyszło, powiedz Innosowi że zrobiłeś tą misję wink.gif w tej kaplicy. To ostatnie zadanie to zabicie Xardasa (Beliar też go wymaga, kurcze nikt biedaka nie lubi wink.gif)


To nic nie daje, jak ide do innosa to tylko mówi mi o Zubenie że go zabiłem i nic więcej.

Ale problem został rozwiązany. Problem tkwił w cholernym bugu jakich w G3 dużo. Okazało się że nie wyzwoliłem Trelis. Gdzieś tu na forum czytałem że jak sie uwalnia Trelis z tymi facetami z Nemory (ja tak robiłem) to potem może być bug że wszyscy orkowie poginęli a nadal jest ta muzyczka i misja nie wykonana jeszcze tak jakby jeszcze byli orkowie. Przypomniało mi sie że coś takiego dziwnego miałem właśnie jak uwalniałem Trelis ale zignorowałem to i grałem dalej. Sprawdziłem to i wczytałem jeden z początkowych zapisów i poszedłęm do Trelis i zaczełem jatkę i po wybiciu Orków zaliczona została misja "Zdobądź zamek w Trelis". Następnie wczytałem ostatni zapis i okazało sie że tej misji w udanych nie mam, teleportowałem sie więc do Trelis i tu dziwna rzecz: nikogo nie ma poza dwiema osobami które siedziały w zamku (to przyjaciele), a muzyczka to podczas bijatyki ciągle gra ale nikogo nie było żadnych orków ani zwierząt. Wygląda na to że jakiś ork albo nawet cała grupa bo przecież podcza wyzwalania miast nie trzeba wybijać wszystkich orków bo reszta ci co zostaną to uciekają gdzie pieprz rośnie, a gdyby tu w Trelis jeden został to misja byłaby zaliczona więc pewnie grupka orków tam gdzies się wtopiła w tekstury zamku Trelis albo jest gdzieś pod ziemią, naprawdę dziwna sprawa. Jedynym wyjściem z tej sytuacji to wczytanie zapisu przed roztrzaskaniem Trelis i rozwalenie pozostałych miast, tak tez zrobiłem, dodatkowo zabiłem Zubena, pogadałem z Rhobarem, następnie zabiłem też Xardasa i misja Oswobodź Myrtanę została zaliczona, poszedłem do Innosa w klasztorze i pogadali my o tym i o tamtym skutkiem czego zakończyłem grę. Oczywiście niestety nie obyło sie bez użycia kodu gdyż nie chciało mi sie grac praktycznie od nowa.

Dzięki za próby rozwiązania problemu jak widać nawet przez taką pierdułkę mozna nie ukończyć gry, niestety bugów w G3 jest pełno a jeszcze wymagania ma kosmiczne i nie każdy ma taki komputer co by je spełniał ale i tak G3 pod względem graficznym pobija wszystkie gry.

PS: no i co to miało być za dodatkowe zadanie o którym jest w poradniku?
Cytuję:
Okaże się jednak, że trzeba wykonać jeszcze jedno, drobne zadanie. Czy mu podołasz? Czy ręka ci nie zadrży? Wybór pozostawiam tobie. Ku chwale Innosa!

- Tak oto kończy się twoja historia. Wybacz starcowi, że nie opowiedział o wszystkim, czego mogłeś dokonać, ale i pamięć już nie ta, i dnia by nie stało. A teraz ruszaj, ku swemu przeznaczeniu, nie bałamuć więcej. Mam przeczucie, że jeszcze się spotkamy….


Więc o jakie zadanie to chodzi i dlaczego tak dziko jest to napisane?



Pozdrawiam.
Redhorn Steelaxe,
To wiesz coś tak mi teraz do głowy przyszło, powiedz Innosowi że zrobiłeś tą misję w tej kaplicy. To ostatnie zadanie to zabicie Xardasa (Beliar też go wymaga, kurcze nikt biedaka nie lubi )
Imienny,
Nie no leżę, leżę, leżę!!!
Nadal nie mogę zaliczyć tego zadania!
Gothe odbiłem już dawno i ten patrol przed nią.
Zubena też zadźgałem ale wypełniło się tylko zadanie "Zabij Zubena". W akcie desperacji rozwaliłem cały Varrant, odbiłem wszystkie miasta z asasynów i nici. W Myrtanie asasynów tez nie ma bo jak odbijałem miasta od orków to asasynów też dźgałem. Nie wiem co jest grane, zaliczyłem zadanie Oswobodź Varrant a Myrtany nie mogę.
Czy to czasami nie jest tak że trzeba oswobodzić najpierw Varrant, potem Nordmar i jak te będą uwolnione to Myrtana też będzie uwolniona??? Pytanie szczególnie do tych co to przechodzili czy jak kończyliście gothica podążajac ściezką Innosa to oswobodziliście tylko Myrtanę czy nordmar i varrant też??
Aha 12 kiliszków magów ognia ognistych też wrzuciłem tam w kaplicy Innosa ale czy do ukończenia gry jest konieczne zadanie w którym roznosimy te kielichy do paladynów czy nie trzeba tego robić????


Cytat

uwolnij miasta z pod orkowej okupacji

No właśnie było tylko w stylu: "zakończ rządy orków w Myrtanie.


Aha jeszcze jedno pytanie: w przeróżnych poradnikach do G3 które znalazłem w necie ciągle jest napisane na końcu coś w stylu: wybacz mędrcowi że... coś tam coś tam, pozostało jeszcze jedno zadanie i czy zdołasz mu podołać? Czy ręka ci nie zadrży? itp" (Swoja droga mam wrażenie że te wszystkie poradniki są kopiowane między sobą bo wszystkie są podobne...). Ja się pytam jakie to jest to ostanie zadanie??? Bo jakoś nikt nie raczył tego napisać tylko ciągle te zwodzące końcówki poradników. Czy to jest jakieś dodatkowe zadanie na końcu gry czy to chodzi o to że w przyszłość bezimienny zostanie królem Myrtany? Jak to z tym jest?
Redhorn Steelaxe,
Spróbuj wybić assasynów, w szczególności Zubena bo tam nie było uwolnij miasta z pod orkowej okupacji czy coś w ten deseń prawda? Wydaje mi się że jak ubijesz Zubena to powinno ci zaliczyć.
Dabu,
Da się przejść A co do problemu: Gothę też oswobodziłeś? Patrole Orkowe? Może masz za mało reputacji?
Imienny,
Witam,
Mam poważny problem. Mianowicie z zadaniem "Uwolnij Myrtanę". Grę przechodziłem równo z fabułą (może poza tym że nie zbierałem pucharów ognia). W końcu doszedłem do tego zadania z uwolnieniem Myrtany i tu klops! Uwolniłem WSZYSTKIE miasta łącznie z oblężeniem Vengardu i nadal nie zalicza mi zadania!!! Co robić? Czy jeszcze gdzieś są pochowani orkowie czy jak? Mój kolega instalował Gothica 3 z tej płytki co ja mam i u niego wszystko ok przeszedł to zadanie, a też oswobodził wszystkie miasta tak jak ja a mimo to mi nie zalicza. Czy to jakiś bug? Co z tym zrobić bo bez tej misji gry nie da się przejść.
Wczytywanie...