Kosmiczne krewetki 2 alias "Dystrykt 10" - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia z tym reżyserem. "Dystrykt 9" pamiętam fragmentarycznie, więc trudno mi się wypowiedzieć. "Elizjum" to jakaś totalna padaka - Jason Bourne w kosmosie - przewidywalny, nudny. Ale "Chappie" będę bronił z całą mocą. Na tym filmie konkretnie się ubawiłem, uśmiałem, do tego Yo-Landi i Ninja <3!
Tokar,
Nie rozumiem fenomenu tego reżysera. Każdy film Blomkampa jak dla mnie był ultra-przeciętny i przewidywalny. Co najwyżej rzemieślnicza robota. Natomiast gość jakąś karierę w kinematografii zrobił. Czegoś nie zaobserwowałem w jego produkcjach?
Medivh,

dystrykt 9,dystrykt 10

Neill Blomkamp potwierdził na Twitterze, że razem z Sharlto Copleyem oraz Terri Tatchell piszą scenariusz do kontynuacji "Dystryktu 9", mającej nazywać się po prostu "Dystrykt 10". Dla fanów pierwszej części to doskonała wiadomość, bowiem to ta sama ekipa odpowiedzialna za jej powstanie. Copley zagrał poprzednio główną rolę, Wikusa Van De Merwe, dowodzącego operacją eksmisji obcych na nowe tereny, natomiast Tatchell (będąca prywatnie żoną Blomkampa) współtworzyła scenariusz.

Na razie więcej informacji brak, ale będziemy trzymać rękę na pulsie. Tymczasem może ktoś ma dobry przepis na krewetki?

Wczytywanie...