Mroczne Bractwo - nagrody za zadania - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Szymen,
Mogę powiedzieć że 100 septimów to fart-ja dostałem oprócz nagrody 50 septimów
Xardas 2006,
A żaden strażnik nie zabił tego 'lokaja'? bo raz tak miałem ,że jak wyleciałem z domu to on za mną i go strażnicy zabili i mi wyszło ,że to ja .
Szymen,
Też sądzę że to dziwne,ale może nagroda taka ma być(ale zgadza się,czytałem na Adamantytowej Wieży-strona o Oblivionie że powinno być 600 septimów)Może load zaradzi......
jaggero,
Witam

Mam pytanko, gram troche w Obliviona, i po wykonaniu 2 questow dla DB , w nagrode oprocz przedmiotow dostalem 100 septimow! I w sumie byloby ok ,ale ta suma wydala mi sie troche mala, sprawdzilem w solucjach gdzies w sieci i wyczytalem ze powinno byc po 600 septimow za zadanie! Czy to ma zwiazek z poziomem postaci? Dodam ze zadania zostaly wykonane prawidlowo tzn podczas zrzucania glowy z rogami na tego dziadka jego sluga mnie nie zauwazyl, i tak samo w nastepnym zadaniu, zaden straznik nie zginal! Aha, postac mam na poziomie 7!
sory jezeli powtorzylem temat, ale nie mam czasu przegladac forum, pisze z pracy:)

Z gory dzieki za odpowiedz
Wczytywanie...