Zbroja Króla Lisza - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

jasonsikes,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jinesh dnia poniedziałek, 26 października 2020, 11:11 napisał

Witam, to mój pierwszy temat w którym chce się zapytać jakie programy są potrzebne do zmiany wyglądu pancerza (tu akurat chodzi mi o kolor). Ten mod jest naprawdę świetnie wykonany, że pancerz ma zły kolor, powinien być srebrny z lekko wyblakłymi złotymi dodatkami(mnie to bardzo denerwuje jak chociaż jakiś drobny szczegół jest źle zrobiony a wiem,że powinien być inny). Jak ktoś grał w Warcraft III Frozen Throne to wie o co mi chodzi.Z góry dzięki za odpowiedź. happy wheels

Mam podobnie, czekam na odpowiedź, z góry dzięki.
Jinesh,
Witam, to mój pierwszy temat w którym chce się zapytać jakie programy są potrzebne do zmiany wyglądu pancerza (tu akurat chodzi mi o kolor). Ten mod jest naprawdę świetnie wykonany, że pancerz ma zły kolor, powinien być srebrny z lekko wyblakłymi złotymi dodatkami(mnie to bardzo denerwuje jak chociaż jakiś drobny szczegół jest źle zrobiony a wiem,że powinien być inny). Jak ktoś grał w Warcraft III Frozen Throne to wie o co mi chodzi.Z góry dzięki za odpowiedź.
Wczytywanie...