Icewind Dale. Czy ta gra ma być taka trudna? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Szakal,
Najwyraźniej robisz coś źle. W przeciwieństwie do BG, ID i ID2 to gry nastawione głównie na toczenie licznych potyczek. Dlatego bardziej niż w tej pierwszej grze tutaj liczy się strategia i skład drużyny. Napisz nam coś więcej kogo masz w drużynie i jaki poziom trudności wybrałeś, bo chyba nie włączyłeś sobie przypadkiem Serca Furii, co?
Rebeka,
Od jakiegoś czasu nie mogę się doczekać, żeby dostać jedną z klasyków na mój telefon, a ponieważ nigdy nie grałem w IWD, tylko w BG i NWN, mam w sprzedaży IWD.

Stworzyłem niestandardowy zespół, ale nie min-max, chociaż upewniłem się, że podstawowe statystyki to 18.

Jestem w dolinie cieni i każde spotkanie sprawia mi kłopoty, najpierw były to Mity, a nie gniew, że musiałem "oszukiwać" wabiąc każdego wroga, aby nie zostać przytłoczonym do tego czasu, ale teraz przyszedłem do pokoju z magiem-szkieletem, który kopie mnie w tyłek.

Gra jest fajna, a pokonywanie wyzwań jest fajne, ale obawiam się, że robię coś złego.
Wczytywanie...