Cyberpunk 2077 – mnóstwo materiałów z rozgrywki i wymagania sprzętowe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ravn,
Zero zaskoczenia, gra na konsole starej generacji. Wymagania typowe dla obecnych tytułów. High/ultra to u mnie pewniak. Zalecany SSD? No to dla mnie nowość, nie patrzę w wymagania co prawda z moim kompem, ale nie przypominam sobie aby dotąd SSD było zalecane w minimalnych. Póki nie będzie wymagane, cóż, hdd jeszcze sobie u mnie podziała.
Tokar,

cyberpunk 2077

Do premiery “Cyberpunk 2077” pozostały już tylko dwa miesiące. Rzecz jasna licząc, że tym razem nie otrzymamy przykrej niespodzianki od naszych rodaków na kilka tygodni przed premierą. Niemniej, prognozy są optymistyczne i wszystko wygląda na to, że listopadowy debiut kolejnego dziecka CD Projekt RED jest niezagrożony.

Polacy coraz mocniej podgrzewają atmosferę i cyklicznie zalewają nas nowymi materiałami prosto z gry. Kolejny odcinek programu Night City Wire zaprezentował nam serię ruchomych pocztówek prosto z niebezpiecznego miasta, w którym przyjdzie żyć protagoniście, a także jego średnio gościnnych lokatorów – gangów i ich stref wpływu.

Na deser – oficjalne wymagania sprzętowe wersji dedykowanej platformie PC.

Pocztówki z Night City

Gangi Night City

Cały odcinek Night City Wire

Oficjalne wymagania sprzętowe

cyberpunk 2077

Szczerze pisząc, nie wygląda to tak źle. Biorąc pod uwagę wodotryski graficzne i otwartość świata spodziewałem się, że będzie zdecydowanie gorzej.

Wczytywanie...