Nadchodzi Minimal Affect – nieślubne dziecko Mass Effecta i Kosmicznych Jaj - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tokar,
No graficzny styl faktycznie przywodzi na myśl kreskówki Adult Swim. Jakby jeszcze za tym poszła pokręcona fabuła i dobry humor, to będzie świetnie
Gość_Thorot*,
Wygląda trochę jak FInal Space xd
Tokar,
Jestem kupiony, ta seria zasługuje na obśmianie jej od góry do dołu Choć wydaję mi się, że lepszy to motyw na serial animowany dla dorosłego widza niż grę.
Parto,
Heh, byłoby zabawne jakby odniosło większy sukces niż Andromeda. Ciekawe czy też się skończy na wyborze niezwiązanej z decyzjami pozostałymi XD
Mikeal,

minimal affect

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem trailer "Minimal Affectu" moje brwi uniosły się w zdziwieniu i musiałem sprawdzić, czy dzisiaj nie ma czasem 1 kwietnia. Ale nie, Prima Aprilis było 3 tygodnie temu, a zwiastun jest w 100% prawdziwy. Więc jeżeli tęsknisz za "prawdziwym Mass Effectem" i masz złe wspomnienia z Andromedy, dołącz do komandora Creeda i jego dzielnej drużyny odpadów społecznych w walce ze Zbieraczami. Niestety, gdy w drużynie znajduje się Redshirt twierdzący, że nazywa się Wesley i uważający siebie za wartościowego członka załogi, kosmitka o ogromnym potencjale psionicznym, ale zerowej wiedzy o zewnętrznym świecie, trzyletni obcy będący najbardziej doświadczonym członkiem załogi, z kolei na ich czele stoi koleś, któremu od nadmiaru ołowiu w makówce odbiło, katastrofa z radości tańczy na horyzoncie.

Minimal Affect Minimal Affect Minimal Affect Minimal Affect Minimal Affect Minimal Affect Minimal Affect Minimal Affect Minimal Affect

Premiera już w przyszłym roku. A i nasz statek nazywa się Łysiejący Orzeł.

Wczytywanie...