Rick i Morty powrócą już 3 maja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tokar,
Hm... Ja chyba jestem jakiś dziwny, ale te kilka nowych odcinków było zdecydowanie lepsze od całego drugiego sezonu, jeżeli chodzi o szaloną kreatywność. Może ludzie dlatego narzekają, bo było ich tak mało?
krzyslewy,
Nie mogę się doczekać Pierwsze odcinki z tego sezonu chyba nie każdego zachwyciły (no, oczekiwała były duże, a dawka "Ricka i Morty'ego", którą dostaliśmy, mała), ale ja znalazłem swoje perełki, przede wszystkim odcinek z włamem.

Tak więc: "Ty siwy sukinsynu, wchodzę w to!".
Tokar,

Dobra wiadomość dla wszystkich niecierpliwie wyczekujących szalonych przygód Ricka i Morty'ego. Pierwsza z premierowych perypetii, składająca się na kolejną paczkę odcinków tego ekscentrycznego duetu, trafi na rynek amerykański dokładnie w wielki finał majówki. Kiedy możemy ich wypatrywać w Polsce? Doświadczenie podpowiada, że potrzeba na to około pięciu tygodni ekstra, więc w mocnym przybliżeniu wskoczą one na rodzime ekrany pod koniec czerwca.

rick i morty

W celu podgrzania atmosfery i umilenia oczekiwania na kolejne epizody, twórcy wypuścili małą zajawkę, która – jak zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić – zapowiada szaloną jazdę bez trzymanki.

Wczytywanie...