[Dragon Age: Utracony Tron] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mikeal,
No cóż już w pierwszej grze widać, że Loghain ma problem z logicznym myśleniem.
Kacpero,
Przesadny dramatyzm trochę tak, aczkolwiek ja bym się bardziej skupił na tym, że jest problem ze zrozumieniem postępowania Loghaina. Jak by na to nie patrzeć, wiedział, że ona skrywa coś jeszcze, a tym samym zniszczył swoje szanse na szczęście.
Gość_Thorot*,
Książka jest ok uzupełnieniem gry. Ogólnie dobrze się czytało jak z maminsynka Maric zostaje królem. Ale całe pozytywne wrażenie zepsułą mi jedna postać. SPoiler:




Jak dla mnie najsłabszym momentem książki było pojawienie się elfki assasynki, w której nie tylko mega szybko się Maric zakochał, ale jeszcze ta zabójczyni zakochała się w nim. No i jej wymuszona śmierć. Wszytko było dla mnie dziwnie przedramatyzowane i płytkie
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Dragon Age: Utracony Tron"!

Studio BioWare przechodzi ostatnimi czasy trudne chwile, ale nie da się zapomnieć kilku najwspanialszych RPG-ów, jakie kiedykolwiek znał świat wirtualnej rozrywki. Uzupełnieniem tych dzieł były różne książki. Te związane bezpośrednio z fabułą gier nie zachwycają. Natomiast prequele, choćby nowe wydanie "Dragon Age: Utracony Tron", autorstwa Davida Gaidera – zasługują na uwagę.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...