W sprzedaży kolejne Artefakty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,

Od dzisiaj możemy powiększyć swoją kolekcję książek, które dzięki wydawnictwu MAG ukazują się w ramach serii "Artefakty". Dołączyły do niej "Cień i pazur" oraz "Jestem legendą – Piekielny dom – Człowiek, który nieprawdopodobnie się zmniejszał".

artefakty class="lbox">artefakty

Pod pierwszym tytułem znajdziemy dwie pierwsze części cyklu "Księga Nowego Słońca", za którą stoi Gene Wolfe. Główny bohater, imieniem Severian, od wielu lat szykuje się do roli kata, jednak zaplanowaną przyszłość rujnuje jedna z uwięzionych. Łamiąc zasady, młody czeladnik wybiera dużo trudniejszą przyszłość, w której miecz i maska odegrają znaczącą rolę. Książkę w twardej oprawie wyceniono na 49 PLN.

Druga pozycja o trochę przydługim tytule to w istocie zbiór tekstów Richarda Mathesona, które MAG zebrało w całość. Pisarz udanie łączy horror z fantastyką, dla wielu stając się wzorem do naśladowania. Poza tytułowym "Jestem legendą", znajdziemy także takie teksty jak "Piekielny dom" czy scenariusze serialu "Strefa Mroku". Ponad 750 stron w twardej oprawie także wyceniono na 49 PLN, ale już od chwili premiery można zdobyć tę pozycję za dużo mniej.

Wczytywanie...