THQ Nordic zapowiada remake Gothica - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Diego*,
Widać, że sterowanie robione też pod pada, ogólnie słabo to wygląda ale duże zaskoczenie, że tak z tyłka niespodziewanie z czymś takim wyskoczyli chyba nikt się nie spodziewał.
Gość_Arcodes*,
Ponurość świata w Gothicu i to jedynce? Ja nie przypominam sobie takich rzeczy w 2, w górniczej dolinie to się zgodzę. Mi się podoba, remake może być ciekawy i na pewno lepszy niż tylko odświeżenie grafiki
Parto,
Em, co? To mi bardziej przypomina pogodne Drakensang z walką z For Honor niż ponury Gothic. Co za ogłoszenie na piątek 13-ego XD
krzyslewy,
Przecież w muzyce i ponurości świata różnica jest tak ogromna, że ten remake wypada jak jakaś zupełnie inna (i do tego niczego nie urywająca) gra
Mikeal,

W tajnej podziemnej siedzibie THQ Nordic trwa spotkanie członków zarządu. "Panowie" – pyta Prezes – Polska jest wschodzącym rynkiem gier komputerowych. W jaki sposób moglibyśmy zdobyć dla siebie ten kawałek tortu?". Sala wypełnia się głosami, ale żadna z propozycji nie zdobywa uznania szefa. W końcu odzywa się jedyna myśląca osoba w całym pokoju, stażysta robiący innym kawę. " W sumie Gothic jest świętością w Polsce, więc skoro mamy prawa do serii to może zrobilibyśmy remake? To w dzisiejszych czasach całkiem popularne. Cały kraj rzuci się szturmem do sklepów, a my zarobimy majątek". Prezes w myślach zaczął przeliczać dolary wpływające mu do kieszeni, a stażysta dostał awans na starszego stażystę.

gothic remake

Tak moi mili nie przesłyszeliście się, ani nie macie zwidów. Nadchodzi, nowy piękny "Gothic" wart drugiej dekady XXI wieku. Z nowym, odmłodzonym Bezimiennym, przypominającym trochę Henry'ego Cavilla. Ciekawe czy doczekamy się polskiego dubbingu z powrotem starej obsady.

Jak na razie nie wiele wiadomo o samej produkcji. W serwisie Steam dostępne jest Gothic Playable Teaser, dwugodzinne demo, w którym możemy zapoznać się z remakiem. Twórcy planują współpracować z społecznością graczy w celu dopieszczenia produktu do perfekcji. I żeby uprzyjemnić nam dzień dostęp do dema ma każdy gracz posiadający jakąkolwiek grę od Piranha Bytes. Żeby tylko te wymagania były mniejsze.

gothic remake gothic remake gothic remake gothic remake
Wczytywanie...