Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – finałowy trailer już jest w sieci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Parto,
Po fiasku jakim było Last Jedi z bezceremonialnym zabiciem głównego złego w szlafroku i zmarnowaniu postaci jak Luke film musi wiele zdziałać, aby odzyskać poparcie fanów (zdechły Palpatine na ratunek!). Ciekawi mnie co z tego wyniknie w końcu Star Wars, ale obawiam się kopiowania motywów z starej trylogii (wizja złej Rey jak Luke miał w jaskini Dagobah, Ben nawrócony itp.).
Amanita Citrina-Virosa,
Jako że Ostatni Jedi nie bardzo mi podszedł, miałem założenie co by podejść z rezerwą do apogeum kolejenej trylogii, ale cóż, obejrzenie zwiastunu z tą muzyką, scenką z C3PO sprawiło że i tak się zajarałem na temat. Będąc więc zmanipulowanym produktem konsupcjonizmu czekam na świąteczny seans
Mikeal,

Coś się kończy, coś się zaczyna. Ostatni trailer ostatniej części nowej trylogii wita nas zachwycającymi dech w piersiach ujęciach, miłą dla oka akcją i pytaniami czy serię da się odratować fabularnie po Ostatnim Jedi. Premiera już 19 grudnia tego roku.

star wars: the rise of skywalker,star wars: skywalker. odrodzenie
Wczytywanie...