Pomozcie przejsc z Lodowym Palacem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
Na samym dole masz cyferki do przełączania między częściami arta
Termit,
Dzięki za pomoc zobaczę tą stronę.

[Dodano po chwili]

No udało mi się, wielkie dzięki. Ale czy na tej stronie jest też opracowanie innych map, ob jakoś nie widzę zakładki?
Gość_Forgotten*,
Belladonna jest rośliną używaną do leczenia i zapobiegania likanotropii. Najczęściej używana jako maść, bądź też spożywana.
Tokar,
Termit, w linku powyżej powinny być odpowiedzi na wszystkie dręczące cię pytania. Medivh napisał naprawdę ładną solucje i śmiało możesz z niej korzystać

A Belladona to taki kwiatek zdaje się
Gość_Termit*,
Co do tych drzwi to musisz skierować ten laser światła w samym środku drugiego poziomu i strzelić nim chyba na południe i tak parę razy, a drzwi się otworzą. Jeśli nie zadziała to w inny kierunek.

Oprócz tego ja mam pytanie jak pozostałe drzwi otworzyć z tą gałęzią w dziurce od klucza???

Po za tym nie wiem gdzie znaleźć tą belladonę i co to do cholery jest??

Czekam na odpowiedz
panda89,
Słuchajcie przeszedlem cały prawie cały zamek i w tym lodowym palacu w podziemi 2 piętrze sa zamkniete drzwi , a na nich jest napisane cos z pirunem zabilem tamta kaplanke.. ale nie moge otworzyc drzwi jak mam je otworzyc? czy to ma cos wspolnego z tym salonem gier w dolnym prawym rogu tego pietra?

Icewind Dale II jak coś ?
Wczytywanie...