Problem z grafiką - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_kryspin013*,
Można jeszcze zainstalować łatkę dla kard z serii Nvidia.

Jak dalej coś nie będzie działać zmieniasz w ustawieniach grafikę na 16 bitową i zaznaczasz programowanie lustrzane kopiowanie.
Dasaka,
Dziękuję za zainteresowanie i pomoc. Po wykonaniu opisanej czynności gra działa bez zarzutu.
bobekzaglady,
Nie wiem czy tutaj to zadziała ale doradzili mi to przy Baldurze:

"start", "uruchom", wpiszcie: "dxdiag" wciśnijcie "ok", gdy pojawi się okno "Narzędzie diagnostyczne DirectX" przejdźcie w nim do zakładki "Ekran" i wyłączcie "Przyspieszenie DirectDraw" (najlepiej tylko na czas grania w IWD, bo inne gry mogą nie chodzić bez włączonej tej opcji).
Dasaka,
Ja mam taki sam problem, moja karta graficzna to GF 9600 GT.

Pomaga włączenie gry w trybie 16-bitowym i jednej opcji programowego kopiowania (zwykłe, lustrzane lub przezroczyste), ale wtedy gra zwalnia (mam mało klatek na sekundę) i ciężko jest grać. Np. przy włączonym zwykłym programowym kopiowaniu mam około 2-3 fps.

Sterowniki mam najnowsze, a grę w wersji 2.01 (próbowałem patchować do 2.01.1016, ale pisało, że jest nieznana wersja IWD2.exe). Dodam jeszcze, że gdy grałem na komputerze wyposażonym w kartę graficzną GF2 MX400 (64MB) gra chodziła bez zarzutu...

Może ma ktoś jakiś pomysł?
Godlike14,
Tez tak mam i tez mam Geforca 8600....no żal

[Dodano po 2 godzinach]

Dobra wiem w czym twki bład...trzeba ustawic 2D i programowe przezroczyste kopiowanie...a macie moze bład ze mapka nie płynnie przesuwa??
Luyanki Werpolterop,
Koleś no nie wiem jak pomóc, u mnie wszystko działa prawidłowo, a grafika jest dobra. Przykro mi że nie mogę jakoś doradzić.
Gość_Nysa*,
Siemka. Mam ten sam problem, zmieniłem sterowniki na starsze i na nowsze, reinstalowalem directx, zmieniałem ustawienia grafiki w Icewind Dale II i nic. Wersja spatchowana, windows xp i kata GF 8600 GT. Prosze o pomoc.
Zeal,
wiem że kumpel miał to samo i mu sterowniki pomogły
ToMaSz90,
mam wersję 2.01 z Extra Klasyki spróbuje zmienić sterowniki do karty
Medivh,
Przede wszystkim próbowałbym patchować, a później ściągnąć najnowsze sterowniki do grafiki.
ToMaSz90,
Mam problem z ID 2 gdyż wokół przedmiotów leżących na ziemi i wokół tekstów np. opisujących dany przedmiot(ikonka ze znakiem zapytania) mam czarne ramki.Proszę o pomoc w usunięciu problemu
Wczytywanie...