Kielich Sehanine - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Alchenmannderath*,
Nie tylko tam można dostać takie przedmioty - o ile pamiętam, w innych rozdziałach też są osoby wykonujące specjalne przedmioty. A z kowalem-krasnoludem pogadaj o tych przedmiotach to ci da księgę ze spisem broni i składników.
Lionel,
To pomieszczenie znajduje sie w Porcie Llast. Potrzebujesz 5 ksiąg Imaskaru : Rezonansu, Lodu, Ognia, Śmierci, Życia. W każdej z nich znajdziesz przepis na magiczny przedmiot. Gdy już oddasz wszystkie księgi Eltorrze, to wejdź do podziemia poprzez portal i tam będzie skrzynia, a obok regał z recepturami z ksiąg.
Co od Żelaznego Drzewa, czy święconej Wody to w I i IV rozdziale możesz udać się do sklepu u Złotego Rycerza, a tam na niższym poziomie bedzie kowal-krasnolud, który z takich dziwnych rzeczy tworzy magiczne przedmioty.
zbyl2,
1. Kielich możesz dać Linu albo po prostu go wyrzucić do jakieś skrzyni.
2. Ja zwykle takie przedmioty zostawiałem w najbliższej skrzyni lub sprzedawałem kupcowi (choć dużo to na tym nie zarabiałem...) ale z tego co pamiętam to gdzieś w 2 albo 3 rozdziale jest takie pomieszczenie z taką skrzynią do której jeśli wrzucisz odpowiednie przedmioty i rzucisz czar na skrzynie to dostajesz jakiś nowy item... Nie pamiętam szczegółów bo ostatnio w NWN grałem... dawno.
Gość_rmn*,
A ja mam takie 2 pytania
1. Co do tego kielichu... co prawda już po ptakach (jestem w 2 rozdziale) ale o ile sobie przypominam to nigdy nie wiedziałem co z nim zrobić.
Jak widzę po postach wyżej to kieliszek przeznaczony był dla Linu... a jak się ma innego towarzysza to nie ma różnicy? i tak go trzeba dostarczyć Linu?
i drugie takie poza tematem pytanie:
Co robić z takimi przedmiotami jak "Żelazne drzewo", "Święcona woda", "odwłok ognistego żuka" etc... - jeżeli chodzi o to ostatnie to w niektórych etapach gry po dodaniu innych dziwnych rzeczy i rzuceniu odpowiedniego zaklęcia - można było otrzymać coś tam (nie pamiętam - jakiegoś żywiołaka?) a co z pozostałymi takimi 'dziwnymi' przedmiotami, które z reguły można znaleźć wśród skarbów lub po wykonanych misjach - wszystkie chyba maja jakieś zastosowania czyż nie?
Pozdro.
krwawy,
no troche ide ale ja praktycznie nigdy nie łaziłem po szystkimch terenach i wiesz...ok dzięki wielkie wątek do zamknięcia
Lady Ari,
On... tak jakby sam będzie się ulepszał za każdym razem, kiedy wykonasz dla Linu jakieś zadanie.
A co do księgi... czy mnie się wydaje, czy ty idziesz na łatwiznę?
Na wschodnim trakcie są jaskinie trolli... gdzieś w tych jaskiniach będą zwłoki jej męża, przy których będzie dziennik. Niestety nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć, bo nie pamiętam.
krwawy,
dzięki dzięki dzięki dzięki dzięki dobra nie chce mi sie już mówić dzięki ale wielkie dzięki(lol) za pomoc XD


acha i jeszcze ona mi dała taki amulet i pisze ze być może go będzie mozna ulepszyć jak ktoś wie to niech powie gdzie jak i co będzie dawał XD


i jeszcze mam prośbe ktoś może wie gdzie znajduje sie ta księga przez którą rozmawaiła ze swoim mężęm ?
Lionel,
Tak dokładniej to w szafie przy pomieszczeniu z drzewem.
Lady Ari,
Kielich znajduje się w posiadłości Meldanena, w Czarnystawie... zdaje się, że gdzieś w tym pomieszczeniu, w którym znajduje się Driada i w którym z nim walczyłeś.

[Dodano po chwili]

Kurczę, mam chyba jakiś problem z nadużywaniem "znajduje się"...
krwawy,
gram od nowe w podstawową cześć NWN i mam Linu w drużynie i doszedłem do jej opowieści z tym kielichem sehanine i mam pytanie gdzie on sie znajduje prosze o możliwie szybką odpowiedz (wiem że są tematy o podobnej nazwie ale nie zauważyłem tematu z tym kielichem)

Modyfikacja nazwy tematu.
Wczytywanie...