Pierwszy teaser Wiedźmina od Netflixa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Grochol,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_112* dnia niedziela, 21 lipca 2019, 20:25 napisał

całkowicie skopali wygląd medalionu
co to ma być?

Cytat

"Nieznajomy znów sięgnął w rozcięcie kaftana, wygrzebał okrągły medalion na srebrnym łańcuszku. Na medalionie wyobrażony był łeb wilka z wyszczerzonymi kłami."
- Opowiadanie Wiedźmin w zbiorze Ostatnie życzenie

Więc wg. mnie medalion jest akurat spoko.
Gość_pm.*,
Mam mieszane uczucia, ale możliwe że nie dorosłem do filmowego Wiedźmina.
Naczytałem się książek, w grę nigdy (dotychczas) nie zagrałem, czas pokaże, oczywiście obejrzę … bo jakże inaczej.
Serdeczności. pm
Gizmo81,
Słabo to widzę.
Mikeal,
Medalion wygląda jak początkowo opisywano go w książkach.
Amanita Citrina-Virosa,
teraz gdy mamy już po kawałku obydwu produkcji, stwierdzam że o wiele większe nadzieje wiążę z produkcją Alzurs Legacy
Gość_112*,
całkowicie skopali wygląd medalionu
co to ma być?
Even,
na necie już piszą, że "polaczki narzekają bo mało słowiański klimat" itp. ale no kurna... wg. mnie lekceważenie oczekiwań milionów zaznajomionych ze światem przedstawionym ukazanym w grach od CDP jest strzałem w stopę.

dobór aktorów typowo netflixowy, poczekam jednak na premierę i wtedy wydam opinie, ale nie ukrywam że póki co jestem bardzo sceptyczny.
Mikeal,
Cały budżet poszedł na Kal-Ela z Rivii.
Gość_Diego*,
Pomijając wszystkie kontrowersje typu czarne Elfy to moim zdaniem i tak wygląda to słabo, a nawet i bardzo słabo, może nisko budżetowo?
Gość_Ryba*,
Nie mogę sie doczekać
Mikeal,

To, na co wszyscy wyczekaliśmy, w końcu nadeszło. Trailer "Wiedźmina" właśnie pojawił się w sieci. Co w nim znajdziemy? Klatę Henry'ego Cavilla, garbatą Yennefer, fragmenty z ekranizacji "Kwestii Ceny" oraz naszprycowanego eliksirami Geralta przygotowującego się do walki z gigantycznym potworem na bagnach.

wiedźmin,the witcher
Wczytywanie...