Nowy gameplay z Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
Tym lepiej, że planuję kupić ją za jakiś czas na wyprzedaży i po tych wszystkich łatkach. Wciąż jednak czeka mnie dokończenie historii z "jedynki".
Gość_Diego*,
Najprawdopodobniej będzie to co myślałem podczas pierwszej zapowiedzi i co poniekąd potwierdza ten gameplay mianowicie gra będzie tylko grywalna na PC po kilku miesiącach/latach od premiery.
Mikeal,

Tak wiemy, że to kolejny gameplay z Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 może wyglądać podejrzanie, ale dajemy wam słowo, że nikt od twórców i wydawcy nie obiecuje nam pieniędzy, darmowych DLC do "Crusaders Kings 2" i dożywotniego zapasu rękawiczek bez palców. Dodatkowo w tym przypadku próbka gry jest znacznie dłuższa osiągając niemal 20 minutową długość. Nasza postać przyjmuje zadanie od Starszej Toreadorów, polegające na znalezieniu pewnego Cienkokrwistego. Dla wszystkich nieprzekonanych do produkcji mam dobrą wiadomość. Gra naprawdę oddaje ducha poprzedniczki. Walka wręcz jest równie pokraczna, a przeciwnicy dalej są tępi.

vampire the masquerade: bloodlines 2 class="lbox">vampire the masquerade: bloodlines 2
Wczytywanie...