Montera - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Javier,
możesz tez zrobić o ile nie robiłeś misje z paladynem koło nemory chyba 3 punkty za to zlecą
lukis2012,
Jeśli już orkowie są do ciebie wrogo nastawieni idź bądź teleportuj się do Okary, prześpij się, a przy wejściu będą orkowie, ale za bardzo nie polecam, ponieważ mogą zginąć ważne osoby, ale będzie bezpieczniej
diego19,
Dzięki Bezimienny ale inaczej zdobyłem teleportowałem się do jednego miasta buntowników i tam dałem jednemu 5 paczek z bronią i dostałem 1 repa:) i mam pancerz palladyna (drogi ale się opłacało) faring też oswobodziłem:)
Bezimienny Michał,
No za faring dostaje się reputacje oczywiście. Koło nemory może być np zlikwidowanie orków przy świątyni, albo pomoc przywódcy buntowniczych zwiadowców [jakoś za tą świątynią], lub pozostaje ci zabicie paladyna przy drodze do Varantu [Kurt chyba się nazywał].
diego19,
Nie chciałem zaśmiecać forum i nie robiłem nowego tematu:) mam taki mały problem , jestem w Nemorze i mam 49 repa u buntowników i nie wiem jak zrobić ten jeden punkcik czy jak oswobodzę faring to dostane repa u buntowników? jak nie to podajcie jakieś zadanie albo coś blisko nemory
Bezimienny Michał,
Niestety sam musisz ją oswobodzić, i nikt ci w tym nie pomoże, dlatego mnie wkurza np: mamy za mało ludzi i nie przetrwamy nawet frontalnego ataku z tą garstką ludzi, więc sam ich rozwal będą większe szanse
O mapkę prosiło już wiele osób więc podaje jeszcze raz gdzie ona jest: http://forum.gexe.pl/Mapa-NPC-oraz-skrzynek-t4842.html
diego19,
Witam mam problem chce oswobodzić Montere z ludźmi z okary a ludzi jest za mało znalazłem tego maga i tych dwóch myśliwych gdzie jest reszta poprosiłbym mapę.
P.S A Montere da się oswobodzić na własną rękę? ja to tak wszystkie miasta sam oswobadzam:)
Wczytywanie...