Gildia złodziei w Balmorze - dołączyć? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_gość*,
Ok dzięki bo w obku bylem mistrzem wszystkich gildii (prócz MB) to mysłałem że w morku też się da
Tamc.,
Wydaje mi się, że nie można cofnąć. Chcąc nie chcąc, Morrowind jest skonstruowany tak, że trzeba wybrać z kim trzymasz - z Gildią Wojowników czy z Gildią Złodziei?

Wszystkiego mieć nie można.
Gość_Gość*,
A można to jakoś cofnąć czy gildia złodziei juz stracona (Coś ciekawego tam jest???) bo wiem że w oblivionie mozna było dodawać/usuwać wpisy w dzienniku tutaj też można? Może to coś pomoże? Trochę mi szkoda tej gildii aha nie mam wczesniejszego save'a
Dragon Lord,

Użytkownik Etheriel dnia nie, 30 gru 2007 - 16:24 napisał

Nordki nie trzeba zabijac. Wystarczy pożądna łapówka. Tak ze cztery raz po sto smoków i załatwione.

[post="99606"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Wtedy Habasi i tak cię nie przyjmie bo dałeś/dałaś to cęnną księgegildi wojowników, która trzyma z morag tong (chyba z nimi, ale to nieważne) nie lepiej zrobić tak jak napisałem wcześniej
Etheriel,
Nordki nie trzeba zabijac. Wystarczy pożądna łapówka. Tak ze cztery raz po sto smoków i załatwione.
Courun Yauntyrr,

Użytkownik Guest dnia nie, 23 gru 2007 - 17:23 napisał

poprostu moze gildia zlodzieji nieprzyjmuje redgardow

[post="98708"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Bzdura - rasa nie ma aż takiego wielkiego znaczenia.
Gość_Guest*,
poprostu moze gildia zlodzieji nieprzyjmuje redgardow
Dragon Lord,
Nie chcą cię przyjąć, ponieważ wziąłeś tą księgę, o której pisałeś.
Na przyszłość jeśli chcesz być w gildii złodziei to zapisz się do niej przed tym zadaniem, ale będziesz wtedy musiał zabić tą nordkę co ma księgę. Jest jeszcze jedno najlepsze rozwiązanie, kiedy masz już tą księgę od nordki zapisz się do gildii złodziei. Przyjmą cię ponieważ jeszcze nie oddałeś księgi płonącej oko
Ukarz,
Nie , nie mialem nic takiego . tylko zrobilem zadanie z zabranie mksiegi szyfrów. Przed tym chcieli mnie przyjac wiec chyba to
Goel,
Taką samą postacią, tzn. wykonałeś także te same questy? Jeśli tak, to nie wiem. Ale myślę że chodzi o to:
Jako jedno z ostatnich zadań otrzymałeś polecenie zabicia Mistrza Gildii Złodziei. I, jak sam napisałeś, wykonałeś je. Prawdopodobnie w tym tkwi problem: zabiłeś najważniejszą osobę dla Gildii. Trudno się dziwić, że nie przepadają za tobą i nie chcą cię przyjąć w swe szeregi:P
Ukarz,
Jestem Redgarem wojownikiem i chciałem dołączyc do wszystkich gildii . Zrobiłem wszystkie misje dla Gildii wojowników w Balmorze , kilka dla Gildii Magow i chciałem dołączyc do gildii zlodziei to Habasi Słodkie Usta mówi do mnie cos w tym stylu: Redgar... my tu mamy wlasne zasady a ty sie w nich nie łapiesz!

Poprzewdnią postacia taką samą Habasi mnie przyjeła a teraz czemu nie moge??
Wczytywanie...