Kim zacząć? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Isil Shadow,
Ja gram Zmiennokształtnym;)
Dobra postać do walki wręcz,ale i czary umie rzucać.Np.przy Zmiennokształtnym pierwszego poziomu możesz się zamienić w pisklę smoka i zionąć ogniem:)
Polecam Bladego Mistrza i Zmiennokształtnego;)
LIRAEL,
to ja bym polecil tutaj czrownika z podklasa bladego mistrza jest dużo lepszą klasą czarujacą od ucznia czerwonego smoka chociaż ten ma pare ciekawych bonusów ale jeżli zalerzy Ci na ofensywnej magii to bierz bladego:)
Jave,
Szczerze? Nie mam pojęcia o D&D, wiem tylko to, że chciałbym zagrać postacią "magiczną", z dobrymi zaklęciami ofensywnymi + specjalne zdolności. Np. taki Blady Mistrz. Albo Uczeń Czerwonego Smoka. Zwyczajnie chcę mieć silne zaklęcia ale nie podoba mi się to, że czarodziej rzuca jedno zaklęcie (np. pocisk) na dzień Ta skrzynka już nieaktualna, jestem w drugim akcie

Jest inna sprawa. Jestem na Wyspie Twórcy, to ten magik, który stworzył te wszystkie golemy. Wyciąłem już cały pierwszy poziom, jest tam książka o tym, jak sobie podporządkować golemy. Udało mi się zrobić jeden przedmiot: "włożyłem" do stołu 2 niebieskie proszki i posąg z mithralu. Nagle błysk i mam. Wkładam kryształ , proszek niebieski, czerwony i żółty... i nic się nie dzieje. A robię wszystko wg przepisu z książki. Co jest?
LIRAEL,
ale w której grze ta skrzynka??w podstawce czy w dodatku??a co do postaci to zalerzy jaki rodzaj gry preferujesz? jak wojownik to na pewno mistrz oreża + chemipion Torma dla człowieka dobrego charakterem dla złego czarny strażnik zamiast Torma.jezeli chesz magiem to bym polecił w bladego mistrza bo uczeń smoka się bardziej przydaje do barda ma ciut wyższy atak od czarownika.... i tak można bez końca...napisz jaka postacią chciałbys zagrać rasa /profesja/charakter to coś doradzimy;)
Lionel,
Czy ta skrzynia nie ma przypadkiem płapki??

Używałeś kodów do NWN, bo jeśli tak to podczas użycia kodu na nieśmiertelność nie można zdjąć płapki poprzez dodtknięcie.
krwawy,
cóż ja zawsze wolałem czarownika ao do tej skrzynki nie wiem jeśli śa przed nią drzwi zamknięte i stoją3 gargulce to jakaś zagadka nie pamiętam a jak nie to nie wiem w każdym bądz razie na 1 poziomie podgórza jest kilka czerwonych białych iinnych prętów
Jave,
NWN przeszedłem wojownikiem-krasnalem, w SoU mam buga, w HoU... nie wiem Jaka klasa jest wg was najbardziej opłacalna? I jakie cechy w niej rozbudować a także jaką wybrać do niej klasę prestiżową? Trochę mnie zmartwił czarodziej- może malutko zaklęć rzucać, brać go czy czarownika? Z kim chodzić w drużynie?

Nr 2: jak otworzyć skrzynię na południe od pomieszczenia z lustrami na pierwszym poziomie? Z tego, co słyszałem, jest tam czerwony pręt- a nie mogę tej skrzynki otworzyć/wyważyć. Nie mogę też użyć narzędzi złodziejskich. (Sprawdzam, jak się gra w HoU wojownikiem... krasnalem. Zawsze chciałem spróbować magiem/czarownikiem czy jakąś prestiżową ale nie wiem, z kim chodzić i jak się rozwijać na początku, gdy dostaję już 105000 PD. Powiem szczerze, mam zerowe doświadczenie z D&D. Może i zacząłem wojem ale w każdej chwili mogę zmienić więc proszę, wyrażajcie swoje opinie czym powinienem zacząć: jako czarownik czy czarodziej i w co inwestować. Reszta pytań wymieniona u góry)
Wczytywanie...