Paur Maston i Vanjira problem z eskortą - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mikroson,
Nie mogłem tego zrobić, ale była też opcja druga, gdy gość nie wróci cały to zamiast pierścienia i zakończenia misji dostane 50 monet i misja się zakończy. Więc przed mostem go zabiłem bo tak ciągle kombinowałem i nie wiem nie mogłem pogadać z tą Vanjirą, po jego śmierci tylko mi podziękowała "za fatygę ", że doniosłem o jego śmierci i quest się zakończył razem ze wpisem w dzienniku.
Courun Yauntyrr,
Wydaje mi się, że cała wasza trójka musi być na moście. W razie kłopotów zawsze zostaje użycie właściwej komendy - klik.
Mikroson,
Witam nie wiem czy może ktoś pamięta te zadanie. Spotkałem Paura Maston na polach nieopodal Vivek i chciał bym z nim poszedł do Molag mar bo musi się spotkać z Vanjirą.
Problem w tym, że jak już tam jestem robi się wpis w dzienniku "dziennik został z aktualizowany" niby go dostarczyłem ona tam czeka na moście a on jej dalej szuka już nie chodzi za mną misja jest NIESKOŃCZONA bo mam ją nadal aktywną nie mówiąc o tym, że miałem dostać od niego kasę.

Dziwne jest to bo Vanjira mi dziękuje, że go doprowadziłem, a on jej dalej szuka i pisze "musimy ją znaleźć"
Już sam nie wiem jak tę misję skończyć. korzystałem z łazika jak go przetransportowałem tam ma ktoś pomysł? albo pamięta te misje?
Wczytywanie...