Jaka broń i pancerz dla maga? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Darnok Smith,
Maczuga Gladiatora... hmmm... no niezła, chociaż mim zdaniem lepsza Maczuga z drzewa żelaznego (-40% podstawowego ciężaru, a dla postaci z małą siłą to raczej ważne), ale jak niema nic lepszego to "Gladiator" wystarczy.
Szymen,
A co byś sądził o Maczudze Gladiatora?

[Dodano po chwili]

Bo właśnie awansowałem na ucznia czerwonego smoka i przejrzałem korzyści[miodzio ] i właśnie man na towarzysza Dealana i do tego jeszcze chowańca.
Ps.A kusza to niezły pomysł,a jak wykonam Opowieść Boddyknocka to będzie jeszcze regeneracja

[Dodano po chwili]

Dzięki za pomoc,forumowicze,powodzenia w NWN!!!
Xingu,
Pancerz? Dla wszelkiej maści Magów raczej nie proponuje pancerzy bo ograniczają zdolności magiczne. Raczej jakaś szata ochronna i klasa prestiżowa "Uczeń Czerwonego Smoka" zwiększa KP i HP i cechy, ale trzeba ją szybko do 10 poziomu dociągnąć co sprawi że początkowo czarownik będzie dość słaby (chodzi o jego czary), ale potem sobie poradzi świetnie i nie będzie tak łatwo go zabić.

Broń? Jak najsilniejsza kusza i jak najlepsze bełty (moje ulubione kąsającego mrozu ) Ewentualnie łuk i dobre strzały (według uznania) I na wszelki wypadek jakaś dobra laska która daje dobre bonusy i sama z siebie może rzucać dobre zaklęcia

Do tego Daelan Czerwony Tygrys i jakiś dobry chowaniec i raczej nie powinno być problemów z pokonaniem kogokolwiek Ja mam tak zrobioną postać i radzą sobie cudownie
Szymen,
Dzięki
Darnok Smith,
Czarownik posługuje się głównie czarami. Co do broni to najlepiej jakaś prosta np. sztylet, maczuga. Dystansowa: lekka kusza. Zbroja: najlepiej lekka (nie krępuje rzucania czarów), albo jakaś magiczna lekka, chroniąca przed poszczególnymi obrażeniami. Dodatkowo jakieś berło, różdżka, kostur.
Szymen,
Cześć,może mi ktoś powiedzieć,najlepiej jakiś czarownik lecz niekoniecznie jaka broń i jaki pancerz jest dobry dla czarownika?Z góry dzięki
Wczytywanie...