Podsumowanie ankiety - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Lemmy*,
No widzisz, wczoraj chciałem tylko zajrzeć na Wasz portal sprawdzić czy coś się w tej materii zmieniło. Scrollując wszystko co mnie nie interesuje trafiłem na te ankiety i przedstawiona sytuacja to była taka wisienka na torcie obecnego stanu, więc się przyczepiłem, a dlaczego? Może to wyraz niezadowolenia, a może po prostu jestem anonimem w necie i pozwoliłem sobie na złośliwość
krzyslewy,
Ja temu nie przeczę i nie zamierzam. Faktycznie o grach cRPG piszemy dużo mniej niż kiedyś.

Nie spodobał mi się jedynie sposób przedstawienia Twojej opinii o tym fakcie. Nie piszemy już tylu tekstów na tematy, o których chciałbyś czytać, ale to nie ma nic wspólnym z luźnym wariantem odpowiedzi w ankiecie czy nową ankietą związaną z filmami Marvela. To był tylko niepotrzebny pretekst.

Uważam też, że nie jest to powód do pretensji (co innego wyrazić niezadowolenie, co innego mieć pretensje - dla mnie Twój post brzmiał jak to drugie). Tematyką GE jest w tej chwili fantastyka, co wynika głównie ze składu redakcji, tego, o czym redaktorzy chcą pisać, pozostając w pewnym zakresie. Mniej czasu i/lub chęci, czy to na pisanie o grach cRPG, czy to na granie w nie, skutkuje taką, a nie inną sytuacją.

Choć nie mogę się wypowiadać w imieniu wszystkich, to już od jakiegoś czasu bardzo rzadko sięgam po gry i nawet nie czytuję o nich newsów (śledzę tylko informacje o "Cyberpunku 2077", ale też bez większego zaangażowania, na zasadzie: "o, zwiastun, to może zobaczę"). Ostatnio okazjonalnie napisałem większy tekst o SW:TOR (MMORPG). Jakoś mnie podkusiło, żeby sprawdzić tę grę, wcześniej co najwyżej Fifę odpaliłem
Gość_Lemmy*,
Jakiekolwiek próby zmarginalizowania i elokwentnego wyśmiania moich uwag nie zaprzeczą faktom - ten portal przestał traktować o grach cRPG. A szkoda, bo jako fan klasycznych cRPG lubiłem Was poczytać, szczególnie od czasu gdy Insimilion padł.
krzyslewy,
A na górze strony:
"Game Exe
Portal fantastyczny"

Tylko co może oznaczać fantastyka?

Można też zadać pytanie, czym jest dystans do opcji w ankietach, które nie trzeba zaznaczać i które nie są całkowicie serio.

No i wreszcie, czy protekcjonalny ton w stosunku do redaktorów portalu hobbystycznego ma jakikolwiek sens.
Gość_Lemmy*,
Bosko, portal tytułujący się tematyką grową głównie o charakterze fabularnym w ankiecie zamieszcza opcję "cRPG? A czym się to je?"
Ale już przy ankiecie z tematyki filmowej takiej opcji nie ma.
Zmieńcie w końcu nazwę tego portalu bo już dawno przestał traktować o grach
Courun Yauntyrr,
Jak dla mnie, to trzeba wybrać film, który kupiłem sobie właśnie na DVD, czyli "Infinity War".
krzyslewy,
Spodziewam się, że w nowej ankiecie wygra "Avengers: Wojna bez granic", która nie zawiodła oczekiwań i ukazuje wielu bohaterów. Ale "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" też tu ma szanse, podobnie jak cieszący się dużą sympatią "Strażnicy Galaktyki vol. 2".

Ja jednak głosuję na "Spider-Mana: Homecoming". Pewnie nie wygra, ale to świetny, kameralny film.
Courun Yauntyrr,

Wakacje już za większością z nas, stąd nie ma co dłużej zwlekać w kwestii dotychczasowej ankiety. Jak się pewnie domyślacie, pora przedstawić stosowne wykresy, podsumować wynik i przygotować zapowiedź kolejnej kwestii, którą poddamy waszej ocenie.

ankieta

Jak pewnie pamiętacie, pytaliśmy o dzisiejsze gry cRPG, a właściwie chodziło nam o to, iż zdaniem części graczy produkcje te stają się zbyt łatwe. Ile w tym prawdy? Czy twórcy faktycznie stawiają nam zbyt słabe monstra lub też zbyt łatwo przychodzi nam zdobycie silnego ekwipunku? Zapraszam do rozszerzenia newsa, gdzie pochylimy się nad wynikami i wyłonimy zwycięzcę.

Pamiętam pewną głośną dyskusję po premierze drugiej części cyklu "Dragon Age". Twórcy twierdzili, że chodziło o uproszczenie rozgrywki poprzez pominięcie długich dialogów. Niejaka Jennifer Hale zaproponowała nawet, że dla kobiet powinna pojawić się opcja automatycznej walki, by móc skupić się na fabule. Żadnego konsensusu nie wypracowano, jednak nasza ankieta pokazuje, że ciężko o jednoznaczne stwierdzenie w tej kwestii. Trudno jednak nie zauważyć, że dla sporej ilości osób kolejne gry są po prostu zbyt łatwe.

ankieta

Dziękujemy za głosy i zapraszamy do udziału w kolejnej ankiecie. Tym razem pytamy o najlepszy film III fazy uniwersum Marvela. Mamy nadzieję, że i tym razem nie będzie to prosty wybór.

Wczytywanie...