Anya Chalotra jako Yennefer w Wiedźminie? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tokar,
Po castingu nowego "Mad Maxa" (gdzie jak ujawniono Hardy'ego to był właśnie na etapie "młodej ślicznoty"), Afflecka jako Batmana (najlepszy ekranowy Wayne bez dwóch zdań), oraz zdecydowanej większości castingów z serialowej "Gry o tron" (gdzie każdy praktycznie kręcił nosem a wyszło w sumie zajebiście pod tym względem), nauczyłem się nie oceniać takich kwestii po fotkach. Będzie charakteryzacja, pojawią się pierwsze sceny to wtedy można oceniać czy pykło, czy dali tutaj dupy.
krzyslewy,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Yo rap* dnia czwartek, 11 października 2018, 19:12 napisał

Na innych zdjęciach widać ze green screen nie bedzie potrzebny. Tak jak kolega pisał, czarodziejki mógłby sobie wyglad ustawić dowolny, wiec wszystkie były nastolatkami, z kolei u panow czarodziejów przyjęty wiec kręcił soe w okolicach 40-45.


No właśnie nie jak nastolatki. Wyglądały młodo, ale to nie oznacza od razu wyglądu jak dziecko. Poza tym ujawnili część obsady i Sabrinę wcale nie gra 22-letnie dziewczę wyglądające na kilka lat mniej, podobnie też Tissaię (tu jest dokładny wiek: aktorka ma 39 lat. No to jest to jednak przepaść w porównaniu do Chalotry grającej Yen).
Gość_Yo rap*,
Na innych zdjęciach widać ze green screen nie bedzie potrzebny. Tak jak kolega pisał, czarodziejki mógłby sobie wyglad ustawić dowolny, wiec wszystkie były nastolatkami, z kolei u panow czarodziejów przyjęty wiec kręcił soe w okolicach 40-45.

Jeśli cos przekręciłem to przepraszam, książki czytałem pod koniec szkoły podstawowej ostatni raz, a lat mam 30. O grze wiem tylkw ze istnieje i jest uznana na świecie
Gość_rudboj*,
Charakteryzacja i gra aktorska wszystko załatwią, a poza tym czarodziejka nie może mieć zmarszczek więc starsze aktorki odpadają. A w rozbieranych scenach green screen na cycki i ma wszystko co potrzeba yen.
Gość_nemo*,
Albo Triss, z tego co pamiętam książkowa wersja czarodziejki opisywana była jako dziewczyna o wyglądzie nastolatki. Przefarbować na kasztanowo (tylko nie czerwono), oczy nie pamiętam jakie i byłaby bardzo ok.
Wroobelek,
Już prędzej widziałbym ją jako Cirillę. Jej wygląd ani trochę nie pasuje mi do doświadczonej i wyrachowanej czarodziejki.
Szakal,
O ile jeszcze po odpowiedniej charakteryzacji Henry Cavil może być niezłym Geraltem, tak ta dziewczyna jest beznadziejnym wyborem jeśli chodzi o Yen. Jest zdecydowanie zbyt młoda.
krzyslewy,

Wciąż nie wiemy, kto zagra ukochaną Geralta – a to bardzo ważna rola w "Wiedźminie". Dotychczas mieliśmy tylko nagrania z castingu, teraz pojawiły się plotki, że Yennefer ma zagrać...

Anya Chalotra class="lbox">Anya Chalotra

...22-letnia Anya Chalotra.

Na razie to tylko plotki, nie zostały potwierdzone ani przez showrunnerkę serialu, ani przez Netfliksa. Pochodzą one z gazety T24 i strony Recapped.com – ta druga bardzo wcześnie, bo już 26 sierpnia, poinformowała, że Henry Cavill zagra Geralta... Może jednak tym razem się myli.

Anya Chalotra class="lbox">Anya Chalotra

Anya Chalotra występuje w serialu "The ABC Murders", który dopiero zadebiutuje. Poza tym pojawia się na scenie teatralnej. Czy wstępnie odpowiadałaby wam do roli Yennefer?

Wczytywanie...