Serce Furii - Tryb Gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_MeteoGhost*,
Informuję, że rozpocząłem grać postaciami 6-osobową drużyną mających 16 poziom. Jak skończę to napiszę wrażenia i cechy.
Qell,
Właśnie się przymierzam do Serca Furii ale chciałam zapytać o przedmioty, moglibyście powiedzieć coś więcej na temat przedmiotów w tym trybie ?
LIRAEL,
Tryb baardzo trudny ale ja zacząłem grać NOWĄ drużyną i dało radę trzeba tylko mieć druida albo kapłana i czary przyzywające a pózniej ulepszoną niewidzialność i jest całkiem fajna zabawa:)gorąco polecam ale początkującym graczom polecam zacząć przygodę na normalu:)
Redhorn Steelaxe,
Dalej było łatwo (ale to dlatego że drużyna miała 25lvle, przeszedłem Ica 2x i Hearta za 3) Ixuminai jest wtedy banalna, niewidzialność i dwaj wojownicy do niej podchodzą niezauważeni, wypłacają jej tyle ataków że nie zdąży się zabezpieczyć i pada niemal od razu. Co do trybu, jest naprawdę super móc na nowo zmierzyć się z wyzwaniami a nie wchodzić we wszystko jak w masło! Gorąco polecam!
Zeal,
ja szedłem wmz i bodajże zabiłem yxumunopei(nigdy nie pamiętam dokładnie jej imienia) ogólnie wmz szła jak burza dalej chociaż musze sie przyznać że w niektórych momentach było baaaardzo trudno a co do trybu fajny pomysł
baniutek,
Tak i na przykład w sklepie za Pożadny artefakt 60 tys i w tych cenach co poniekture artyfakty
Quessir Elvenhair,
Przeszedłem. Isair i Madae byli nie do pokonania. Muszę przyznać że udało mi się dopiero gdy moja postać zdobyła Miecz Oburęczny +5, bo tylko to raniło Isaira. Cholernie trudna rozgrywka, jednak przedmioty, które tam występują są nieporównywalnie silniejsze.
Smoon Lodowe Serce,
Ja przeszedłem grę na normalu, teraz idę na sercu furii. Przyjemnie. Łatwiej niż na normalu(z moją drużyną weteranów). A za goblina 2000EXP.
Norticus_Noctum,
Ja ją przeszedłem tym trybem ale aby tego dokonac to minimalna średnia poziomu drużyny musi wynosić 14,75 . Bez tego nie należy uruchamiać tego trubu pod żadnym pozorem. uwieżycie że w tym trybie za ZWYKŁEGO GOBLINA dostaje się chyba około 1200 PD NA SERIO!!!
Jeśli chodzi o gre to powiem że aby spotkać się z Czarnym Wilkiem Kreselakiem ładowałem gre cztery razy. Ten tryb jest ekstra przechodzenie od nowa się nie nudzi.
Tokar,
Ten tryb jest zalecany po przejściu gry Na początku myślałem o tym, żeby zagrać w tym trybie lecz nie chciało mi się znowu przechodzić gry :sad: Ale zostawiłem se savy więc może kiedys spróbuje sił w tym trybie
Sandra,
Mam pytanie czy ktos z Was przeszedl jakas czesc IWD tym trybem ?
Jakie macie spostrzezenia... lub uwagi ?
Wczytywanie...