Samodzielne tworzenie przedmiotów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Darnok Smith,
Umiejętnością "tworzenie broni" możesz wykonać broń pozbawioną "magicznych" zdolności np. długi miecz, młot bojowy, itp. a do tego potrzebne są specjalny komponenty np. głowica młota. Natomiast kowal po otrzymaniu pewnych składników w Twoim przypadku miecza dwuręcznego +3, adamantu i zapłaty za robotę robi magiczną broń. Z tego co wiem to w 4 rozdziale nie można ulepszyć ekwipunku, ale mogę się mylić...
Jave,
Witam ponownie, moi drodzy,

a zatem: jak w rozdziale czwartym wykonać oręż? Ktoś pytał, czy można w rozdziale drugim można stworzyć broń u kogoś. Ktoś inny odpowiedział, że nie można: w 1. w zbrojowni, w 2. nie można, w 3. w faktorii handlowej a w 4. samodzielnie. Jak? Klikam na "umiejętność rzemieślnicza" (czy jakoś tak...) -> widzę "tworzenie broni: zmiana wyglądu". Nie mogę natomiast sam wykonywać zbroi czy broni. Poszedłem do zbrojowni znanej mi z 1. rozdziału: widzę, że drzwi do pana, który robił miecze na zamówienie są zamknięte. Rozwalam je, patrzę: źli panowie z Luskanu. No to co, ciupażką, ciupażką i w końcu leżą. Patrzę: mogę kliknąć na... ekhem... takie coś, gdzie się wkłada broń i odpowiedni przedmiot, idzie się do kowala, daje się mu pieniądze a on to przekuwa w broń. Ale kowala w tej zbrojowni nie ma! No to co? Chyba nie będę biegał na złych panów z mieczem dwuręcznym +3 z doklejonym do niego na "kropelkę" adamantem x>
Wczytywanie...