Barbarzyńca/Czarny strażnik - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

darksamurai,
Ja tam zrobiłem taką postać: Wojownik/Czarny Strażnik/Brabarzyńca. Ale żeby zrobić z Czarnego Strażnika Paladyna to raczej jest trudno. Połączenie Paladyn/Czarny Strażnik bodajże miała Aribeth w HotU. W Hordes raczej nie da rady z Czarnego Strażnika zrobić Paladyna, nie ma tylu questów, dzięki którym ze złego zrobisz się dobry.
ja,
Mam tylko NWN i SoU wiec nie mam zmiennoksztaltnego
Devilus,
To zrob Shiftera. Druid 10/Zmiennoksztaltny 30. Dajesz pare atutow w walke wrecz i caly czas ladujesz w madrasc. Jezeli lubisz sieczke to mozesz tam jeszcze jakos wcisnac pare poziomow mistrza oreza z kosa, bo risen lord ma 50% odp. na klujaca i tnace a jego kosa to slaba nie jest. Jednak bardziej sie oplaca awansowac w walke wrecz bo 2/3 ksztaltow nie uzywaja broni.
ja,
Już to zrobiłem (umiem czytać). I raczej chce stworzyć nową dobrą postać, którą sie będzie dobrze grało, i która będzie dobrzewymiatać ( tylko mi nie mówcie o czarowniku, bo nim już grałem)
Rincewind,
Po pierwsze to napisz, czy zrobiłeś postać czy masz zamiar robić. Napisz dokładnie co Cię interesuje (a nie bla bla bla) i najlepiej, jak już wpomniała Seraphima zrób to przez PW (taki znaczek pod postem ).
ja,
Ale zabijać wieśniaków musze wtedy gdy zdobęde lev., i to będzie bardzo dłuuuugo trwało :twisted:
Ola,

Cytat

jak tu zmienić charakter na zły by awansować wyżej ( to jest pytanie) :?:

Pozabijaj pparu mieszczan i tyle

Cytat

I mam jeszcze jedno pytanko . Jak juz z tym palladynem to kogo?? Człowieka, elfa??

najlepszy chyba czlowiek chociaz ja z sentymentu gralam elfem i tez nie bylo zle

Cytat

I tak samo z zabójcą........itd. (atuty....) bla,bla,bla.......

do zabojcy cos malego (niziolek? gnom?)

a z atutami ci nie pomoge bo to nie moj dzial
ja,
na ale co by dało to połączenie z palladynem ?? czary?? ale jak tu władowac początkowe atrybuty, tylko charyzma? a siła, kondycha i inteligencja ?? Aż w końcu jak tu zmienić charakter na zły by awansować wyżej ( to jest pytanie) :?:

A ten zabójca to największy atak z zaskoczenia ma chyba 5k6 ale na 10 poziomie. to razem bym musiał zdobyć duuuuuuuuużo lev. (ale to wyższa szkoła jazdy )

I mam jeszcze jedno pytanko . Jak juz z tym palladynem to kogo?? Człowieka, elfa??
I tak samo z zabójcą........itd. (atuty....) bla,bla,bla.......

Ale ja mam problemy!!!
Angela,
to nie jest to ... jesli naprawde chcesz maxymalnie wykorzystac czarnego straznika to doradzam polaczenie go z paladynem a wlasciwie to polaczenie paladyna z czarnym straznikiem w paladyna max 12 lvli a cala reszte w czarnego straznika i w takim przypadku calkowicie olewamy zrecznosc najwazniejsze sa charyzma i sila jesli chcesz dokladnie wiedziec jak rozwinac najlepiej taka postac to napisz pw do mnie
Rincewind,
Hmm, ciekawie brzmi, ale nigdy czegoś takiego w akcji nie widziałem.
-----------------------------------------
Wymagania:

* Charakter: Dowolny zły
* Bazowy Atak: +6
* Umiejętność: Ukrywanie się 5 stopni
* Atuty: Rozpłatanie
-----------------------------------------
W sumie takie duże nie są. Może byc tylko problem z tym ukrywaniem się i... złym charakterem :twisted:. Ale jeśli co poziom będziesz dodawał do ukrywania się to teoretycznie na 6 poziomie powinieneś móc już awansować w Czarnego Strażnika.
Jaką broń? Dowolną. To już zależy raczej od gustu.

Polecam jeszcze jednak taka kombinajcę, którą widziałem. Ciekawa, trudna w prowadzeniu i uzyskaniu, ale co najważniejsze - potężna :twisted:. Barbazyńca/Zabójca.
-----------------------------------------
Wymagania

* Charakter: Dowolny zły
* Umiejętności: Ukrywanie się 8 punktów, Skradanie się 8 punktów
-----------------------------------------
Jak widać wymagania są mniesze, ale trudniejsze do załatwienia. Musiałbyś zrezygnować ze zbroi i postawić na zręczność, co słabą stroną barbarzyńcy wcale nie jest. Może i byłbyś podatny na ataki wroga, ale Twoje ataki z zaskoczenia byłyby śmiertelne. No, ale jak to mówią, to już wyższa szkoła jazdy, więc dobrze się zastanów zanim wybierzesz Barbarzyńcę/Zabójcę.
ja,
Co myślicie o takim połączeniu ??
A jak tak to z jaką bronią najlepiej chodzic ??
Wczytywanie...